www.sudzibas.lv Klondaika Slikts serviss

Klondaika - Slikts serviss

No 8. uz 9. marta naktī, apmeklējām šo Klondaiku. Bijām neliela kompānija, protams jau pacilatā garastāvoklī, bet pratiski skaidra pratā: d, bārmene mūs gandrīz apšmauca uz 25 euro, pajautājām kāpēc tik liela summa, viņa pasmaidīja un mierīgā tonī atbildēja, oi, sajauca kaut ko. Mēs pasaidījām visi un devāmies pie galdiņa gaidīt dzērienus. Atnesa mums mūsu pasūtītos dzērienu, sapratām, ka trūkst 2 dzērienu, pasaucām viesmīli-bārmeni. Viņa mums apgalvoja, ka atnesa visu ko pasūtījām, pagriezās uz aizgāja uz savu darba vietu - bāru, kur stāvēja cita kliente. Un viņas sāka mūs skaļi apspriest uz izsmiet, ka mēs piekasamies. Atradām čeku un mierīgi viens cilvēks no kompānijas uzrādīja čeku bārmenei, un parādīja, ka trūkst 2 dzērienu. Bārmene tupināja aprunāt un izsmiet mūs, paņemot čeku sev. Pēc kāda laiciņa atnesa mūsu dzērienus, uzmezdama tos uz galda ar vārdiem-" tā ir dāvana jums, jūs tāpat neko nesaprotat... ", bet čeku atnesa kliente ar kuru barmene mūs aprunāja... (protams dialogs viss bija krieviski) .

L

Комментарии (10)

B BK 25.03.2019

Normāli cilvēki, tādas iestādes neapmeklē.

L Līga RK 25.03.2019

Jums ir īpaša spēja noteikt kuŗš ir normāls, kurš nenormāls cilvēks? :D

ramona 25.03.2019

Viņam nekas nav jānosaka- paši "uzpeldat" :D

ramona 25.03.2019

Nabadziņi. Spēļu zālē apčakarēja. Kkas nedzirdēts :D

L Līga RK 25.03.2019

Prieks, ka tagad dzirdējāt :D

A absk12 25.03.2019

Un par to Jūs izdomājāt pasūdzēties gandrīz pēc 20 dienām?Noteikti naktis neguļat un domājat par šo neticamo notikumu... :)

L Līga RK 25.03.2019

Kā Jūs uzminējāt? :D

P Profesоrs 25.03.2019

Hroniskais alkoholisms ir cieši saistīts ar patoloğiskām novirzēm cilvēka uzvedībā, piemēram, maniakālās paranojas izpausmēm, tāpēc iesaku jums apmeklēt narkologu un psihiatru.

L Līga RK 25.03.2019

Trapījāt 10, ne velti šeit uzpeldējāt :D

A AtnasS 26.03.2019

Reāli cepiens, jo cilvēki norāda cik degradējošas ir šādas iestādes. Tas ir pilnīgs čau un tu jau esi nolaidusies tik zemu ar šo iestādi...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы