Klondaika - Krāpšana

Spēlēju klondaika.lv onlainā spēļu automātus...drausmīgs serviss!neviena brīvspēle...naudu tik noēd...Es saprotu, ka tā ir klienta izvēle-spēlēt vai nespēlēt, bet tad nevajag šo pasākumu saukt par azartspēļu biznesu un brīdināt par atkarību, jo azarts tur vnk ir pazudis!
Iesaku visiem, kuri grib atbīvoties no azarstpēļu atkarības kādu laiciņu paspēlēt klondaika.lv mājas lapā!;)))

15.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Klondaika Support Ответ от представителя 16.11.2018

Sveicināti, @Chanel5! Vēlamies atvainoties, ja esam snieguši Jums sliktu servisu. Lūdzam Jums nosūtīt mums elektronisku vēstuli uz e-pasta adresi [email protected] , aprakstot situāciju, kas tieši Jūs ir neapmierinājis mūsu servisā, lai mēs varam atrisināt Jūsu situāciju un uzlabot mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti.
Attiecībā uz piedāvāto produktu, lūdzu, ņemiet vērā, ka azartspēles ir veiksmes gadījuma vai apstākļu spēles, kuru laimestu, spēļu automātu gadījumā, nosaka nejaušo skaitļu ģenerators, kuru nav iespējams ietekmēt. Visi Klondaika.lv piedāvātie interaktīvo azartspēļu automāti ir sertificēti starptautiski atzītās laboratorijās un Latvijā ir apstiprināti Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijā.
Azartspēles ir izklaides veids, kurš var izraisīt atkarību, lūdzu, spēlējiet atbildīgi!

Ar cieņu,
Klondaika.lv

C

Комментарии (3)

E Ekspertu eksperts 16.11.2018

Nevajag muldēt... Spēlēju katru dienu - brīvspēles daudz, baigi labi dod. Apsveru iespēju iet prom no darba, jo tomēr automātos vieglāk/interesantāk var sapelnīt naudiņu.

š Šņaucējs 29.11.2018

100% Piekrītu !
Aizgāju no darba jo klondaikā spēlējot var labāk nopelnīt .
Tagad dzīvoju dienvidu tilta pakājē un mazgājoties Daugavā pie viena noķeru pa zivtiņai ko uzkost ! :)
PS , ceru noķert zelta zivtiņu kas remdēs manas vēlmes.

F fluke23 17.04.2021

Klondaika s..s! Noregulējuši atdevi. Tiešām, gribat atbrivoties no spēlēšanas, apmeklējiet klondaika.lv lohatrons pilnigs. Kā viņi izskaidros, ka ieliekot 200e ja ar iedod 1bonusu, tad bonusa 15e. Un ir kad neiedod. Un aksti stāsta par veiksmes spēli. Lai vieniem visiem personīgi "veicas" par apzagšanu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы