Klondaika - Krāpšana

Tātad, situācija ir tāda, es olybetā ieeju, uzlieku piecīti, viss čikiniekā, ieliku alohā u ntik griežu. Šamējais laikam bij iesildīts ka riktīgs, jo no tā nabaga piecīša beigās izspiedu 15 eiro. Domāju ka tagad baigas pacans esmu, neuzvarams, tāpēc ļaunu negribot paņēmu tos 15 eiro un aizgāju uz klondaika.lv iegriezt. Šamējais laikam pa muti grib. Sākumā ieliku piecīti blackjackā lai iesildītos, a tur ar glupu ģīmi un ar masku sēžam izvilka 20, a man, lopam, iesmērēja jau trešajā kārtī 24. Nikns un nepadodoties, es aizgāju uz alohu un sāku cerēt uz to labāko, zin kā, aloha nekad neapbēdina. A tur laikam spēlē uzstādījumos uzlika 0% atdevi, jo es pat mazos kokosriektsus nereizi nedabūju, neko. Beigās no tā, ka olybet 10 eiro uzvarēju, klondaikā 15 papisu kā pa ****u. Neuzticaties šiem krāpniekiem! Ja pat alohā neko nedabū tad tiešām tie kloķīši ir viltoti. 0/10

24.05.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Комментарии (2)

A anetiiit 21.06.2021
Slikta attieksme pret apmeklētājiem

Bārmenis Igors slikti izturas pret apmeklētājiem . Pateica , ka esmu atpalikusi no dzīves , jo neesmu dzērusi kokteili , kuru man pagatavoja , kurš tāpat nebija dzerams .

S Sudzibas.lv Admin 12.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы