www.sudzibas.lv Klondaika Bārmeņa atbilde

Klondaika - Bārmeņa atbilde

Pasūtot dzērienu 14.03. ap plakt. 01:30 tiek saņemta piebilde par dzēriena pildinājuku, laims, citrons, kaut vai iepriekšējais kokteilis tika pasūtīts kā parasts kokteilis ar laima šķēlītēm bez papildus piemaksas. Bārmenis vārdā Inguss atteicās dzērienā ievietot ne laima, ne citrona šķēlītes, par to pieprasot papildus piemaksu. Redzot nepatiku pret bārmeņa rīcību tika izteikts teikums: “ejiet nomirt”, kas šajai valsts situācijai nav pieņemama!
P. S. Šis bārmenis nepieņēma cahback sistēmas katiņu, kamēr bārmenis, kurš strādāja blakus šo kartiņu pieņēma un piemēroja atlaidi.
Vēlams piestrādāt pie apkalpojošā personāla etiķetes. Arī brīžos, kad dzērienus pasūta ierēbis cilvēks, jo arī viņš ur pelnījis atbilstošu apkalpošanu!
Paldies par sapratni!
Jūsu apmeklētāja!

14.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Klondaika Support Ответ от представителя 16.03.2020

Labdien! Aicinu Jūs sazināties ar uzņēmuma vadību, zvanot uz tel.nr.25480252, lai izteiktu savu viedokli! Ar cieņu, Kaspars

K

Комментарии (4)

M Mego izmeklētājs 14.03.2020

Neadekvātam cilvēkam bārmenis ir tiesīgs atteikt

L LVPortal2016 16.03.2020

Visticamākā situācija

BondsBonds 14.03.2020

Pats zini kas tev bija, nebija, teica, neteica, atceries, neatceries. Par tavu dzēruma personību var tik spekulēt.

K Klondaika 25.08.2020

Sveiki, vai varētu sniegt informāciju, kurā filiālē šis notika?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы