LV RU
www.sudzibas.lv KK Construction, SIA - kokakublins.lv Krāpšana, saistību neizpilde

KK Construction, SIA - kokakublins.lv - Krāpšana, saistību neizpilde

Pasūtījām kublu. Solīja izgatavot 3-4 nedēļu laikā. Kad pienāca 4 nedēļa, rakstīju sms, kad būs kubla piegāde. Uz sms atbildēja, ka esot krāsotavā sajaukts kubla izmērs, esot nokrāsots mazais, tāpēc par nedēļu kavēsies mans pasūtītais kubls. Pienāca piegādes diena, bija sarunāts, ka kubls tiks atvests plkst. 15.00. Uz šo laiku pie sarunāti palīgi kubla nocelšanai (ko kubla ražotājs teica, ka vajadzēs palīgus) . Šajā dienā ap plkst. 14.00 sākām interesēties vai nebūs kāda kavēšanās, vai kubls izbraucis no ražotnes, taču uz telefona zvaniem un sms neviens neatbildēja. Protams, 15.00 neviens neieradās. Ap 16.00 beidzot izdevās sazvanīt. Uz jautājumu: "kur kubls? ", uzreiz atbildēt nevarēja. Teica, ka zvanīs un noskaidros. Pēc tam pateica, ka mašīna saplīsusi. Savlaicīgi pabrīdināti netikām. Pēc tam sapratām, ka tik drīz neviens nebūs, atteicāmies no izsauktajiem palīgiem un cītīgi gaidījām kublu. Ieradās ap plkst. 19.00
ievedot kublu dārzā, sākām pētīt, kas tad ir saražots. Izrādās, pasūtīto 3 pakāpienu vietā - 2 pakāpieni, taču būtiskākais, kas nebija izpildīts, dziļā kubla vietā bija atvests seklākais kubls. Uz ko darboņi sāka atbildēt, ka viņi nemaz tādus neražojot. Nācās vilkt ārā visas sarakstes un atrādīt, ka pats šo augsto variantu ir piedāvājis.. Tāpat vēršu uzmanību uz teksta sākumā minēto darboņa atrunu termiņa kavējumam.
Arī iemaksāto avansu bija paspējis aizmirst. Gribēja atdot pa 400 eur mazāk. Tā ka, saliekot visus tekstus un atrunas, radās pārliecība par atstrādātu krāpšanas shēmu - paņemt naudu par dārgāko kublu, taču atvest dabā lētāku kublu un gan jau cilvēki nopirks aiz ilgām gaidām to, kas atvests, nevis pasūtīts un pie tam pa augstāko cenu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы