www.sudzibas.lv KG Buve/ Kristaps Groza Negodprātīgs uzņēmējs

KG Buve/ Kristaps Groza - Negodprātīgs uzņēmējs

Vēlos brīdināt par šo personu- Kristaps Groza
Darbiniekiem tiek izmaksātas algas nenomaksājot obligāti iemaksājamos nodokļus.
Pārtraucot darbu netiek izmaksāta pēdējā alga.
Ir apkrāpis vairākus sad. partnerus līdz galam neapmaksājot rēķinus.
Šobrīd šī uzņēmuma nodokļu parāds sastāda vairāk kā 21000 euro.
Neiesaku sadarboties, izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus, vai strādāt pie šī uzņēmēja.
SIA KG Buve, 40103820375

ģ

Комментарии (2)

K kristaps1992 12.07.2024

Labdien Girt!

Vēlos informēt Jums un visiem, kurš redzēs šo atsauksmi.

1. Kad Jūs vel strādāt pie mums uzņēmumā pēdejo nedēļu - neviena jauna pasūtijuma no Jūsu puses nebija, jo Jūs jau tajā brīdī visus klientus biji kuri bija devušies pie mums, pārņēmāt sev. No uzņemuma puses Jūs piedāvājāt vienu cenu, bet no savas privātās puses piedāvājāt lētāku cenu. Ar ko Jūs maldinajāt gan mani, gan klientus. Tad tas jau nozīmē, ka Jūs pārkāpat līguma punktus pārkāpi līguma punktus. Tas ir krāpniecība + konkurencu ierobežošana.
2. Ar šiem klientiem, kurus Jūs pārņēmat, Jūs sabojājāt uzņēmuma reputāciju pret klientiem.
3. Nākamais, kad mums nesanāca vienoties par tālāku sadarbību Jūs uzsācat stāstīt darbniekiem, ka es Jums samazināju algu, bet Jūs nebjāt minējs viņiem, ka es Jums esmu piedāvājs tirgus algu, kā arī dēļ Jms aizgāja no uzņēmuma arhitekte. Kas nozīmē ne tikai iekšējo uzņēmuma reputāciju bojāšanu, bet arī uzņēmuma zaudējumus un projekta dīkstāvus.
4. Kad es Jūs biju pieņēmis darbā, es Jums visu parādiju par projektēšanu. Kas ir projektēšana, kādas ir priekšrocības, kur var saņemt klientus, kur var atrast specialistus, kādas ir tirgus cenas, kādas ir stratēģijas. Lai šo visu iegūst uzņēmuam bija iztērēti resursi un laiks. Šo visu informāciju tu vienkārši nozagat pie sevīm. Viss, kas Jums ir, ir par firmas resursiem. Visi kontakti ar apakšniekiem, kurus Jūs izmantojat tas ir iegūts par firmas resursiem. Jūs vienkārši nozagat firmas datu bāzi. Kas jau ir līguma pārkāpšana par konfidencialitati. Jūs ne izmantojāt vienu vai divus apakšniekus , Jūs izmantojat vairakus.
5. Par KG Buves darbniekiem. Lai atrast labus specialistus projektēšanā uzņēmums iztērēja ap 6 mēnešiem un vairākus resursus. Kas nozīmē, ka iegūti rezultāti pieder uzņēmumam - intelektuālāis īpašums. Jūs savukārt pa taisno aizgajat pie mūsu darbniekiem, nevis uzsācat meklēt citus, jo Jūs zinat, ka šie ir pārbaudīti specialisti par mūsu līdzekļiem. Šo arī var skaitīt, kā intelektuāla īpašuma zagšana.
6. Jūs lejuplādējāt dokumentus, kuri pieder uzņēmumam. Visus līguma šablonus, visus rēķina šablonus u.c. Tikai par šādiem krāpnieciskiem darījumiem tas ir konfidenciāla līguma pārkapums. Vai Jūs pats lasijāt konfidenciālu līgumu, kurus parakstijāt? Tikai par firmas dokumentu lejuplādi sods ir 10 000 EUR + firmas zaudejumi.
7. Kopsummā sanāk, ka Jūs pārkāpat līguma nosacijumus, konfidenciālas līgumus, krāpniecība, konkurences attūrēšana.
8. Dēļ Jums un Jūsu darīšanām Jūs ne tikai pievīlat uzņēmumu bet arī, Jūs pievīlat arī KG Buves darbniekus. Jo dēļ Jums uzņēmumam ir zaudējumi.

ģ Ģirts 13.07.2024

90% no šī nav taisnība😁

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы