LV RU
www.sudzibas.lv Kepler NEPILDA SOLĪJUMUS

Kepler - NEPILDA SOLĪJUMUS

Pārliecinājāmies ka ar sia KEPLER nevar sadarboties. Piedāvājums bija labs, pasūtījums tika nosūtīts 20.jūlijā bet preci solīja piektdienā 22.jūlijā, tad solīja pirmdienā 25.jūlijā, tad solījumu pārcēla uz trešdienu 27.jūliju un trešdien paziņoja, ka pa tādu cenu nevar piegādāt!!!
E-pastā stādījās priekšā kā R.Keplers telefona numurs 22141402 bet cik saprast varēja ka pa telefonu runāja A.Kurzemnieks.

A

Ещё Kepler жалобы

Комментарии (3)

A a 27.07.2011

traki ar tādiem Kleperiem.

N N 28.07.2011

Jā - ne viss Agri izrādās zelts kas mutē spīd :)

S SlimeAndPunishment 24.11.2020

Labs vakars, dāmas un kungi! Ja kāds vel ir ieinteresēts nosodit krāpnieku, ir informācija, kur tas dzivo (Zviedrījā, personīgā privatmajā). Mani tas tips nekrāpa, bet dusmo riktīgi, slikts viņš ir, kā to izteikt? Precīzas pretenzijas man nav jēga šeit rakstīt, bet skatos viņš no 2011. līdz pat 2015. krāpis cilvēkus. Un mierīgi dzivo, izīrē mājokļi strādniekiem, sievai nopirka 2018. gada "bembi" un vēl čakarē prātu strādniekiem. Tēlo "enğeli", stāsta "kā vajg", bet pats krāpnieks. Ļoti ceru, kā kāds no viņa upuriem šito izlasīs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы