LV RU

Kelly Dress Shop - Krāpšana

Sveiki, pasūtīju kleitu 10. Martā, norēķinājos un pārjautāju vai 16. Martā būs pastā, teica jā! Sagaidot 16. Martu zvanu uz pastu un paciņas manas nav! Sāku rakstīt kelly dress shop uz ko atbilde bija, kad būs ofisā atsūtīs sūtīkuma kopiju, līdz šai dienai gaidu. Atradu atsauksmes, ka meitenes jau ir saņēmušas nekvalitatīvas preces vai vispār nav saņēmušas.

K

Ещё Kelly Dress Shop жалобы

Комментарии (13)

M Milax 07.04.2018

Es arī nesaņēmu, man pat neatbild un dzēš manus komentārus

K Krinska 08.04.2018

Tomēr saņēmu savu kleitu ,solīto 6 dienu vietā bija mēnesis, prece nekvalitatīva, ali variants, pogas uz diviem diegiem turās, mērot pat noplīsa. Katrā ziņā pirmo un pēdējo reizi Kelly dress shop kko iegādājos!

A ani4ka34 05.09.2018

Es pasūtīju kleitu un jaku, samaksāju viņiem un nekā... paši pasaka, ka būs un jau esot muitā, bet numuru nesūta… Kā dabūt naudu atpakaļ?

Vai vēl kādam ir bijis kas saistīts ar Kelly dress shop?

M MelRio 16.09.2018

Uzrakstiju Jums PM, lūdzu atbildiet man ;)

ļ Ļoka_S 11.09.2018

Cien. Dāmas, kurām bija nepatīkama pieredze ar Kelly dress shop!
Esmu arī viena to tiem, kas naudu ir pārskaitīja, bet pasūtījumu nesaņēma.
Ir piedāvājums apvienot spēkus un meģināt atrisināt šo problēmu, kopīgi iesniedzot sūdzību attiecīgās iestādēs. Ja ir tādas drosmīgas dāmas, kuras vēlas pievienoties mums, lūdzu, rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv.

M MelRio 16.09.2018

Uzrakstiju Jums uz epastu. Lūdzu parbaudiet :)

P Pircējs 14.01.2019

Arī man bijusi negatīva pieredze ar šo internetveikalu. Savu pasūtījumu veicu 12/12/2018. Tajā pašā dienā arī apmaksāju, nosūtīju pārdevējam maksājuma uzdevumu. Tika solīts, ka sūtījumu saņemšu 6 darba dienu laikā. Arī šīm 6 darba dienām paejot garām, pacietīgi gaidīju savu sūtījumu, taču uz decembra beigām tomēr informēju, ka pasūtījums nav saņemts, jautājot arī kur tas atrodas, lūdzu pēc izsekošanas numura.
Atbildes netika saņemtas vairākas reizes. Tikai tad, kad sāku draudēt ar iesniegumu policijā, man tika atbildēts, ka sūtījums ir ticis izsūtīts un drīz būšot LV. Pagāja vēl nedēļa - neko nesaņemu. Pārdevēji uz manām ziņām atkal neatbild. Un tā vēl ap divām nedēļām. Starpcitu, man tika doti citi rekvizīti, uz sievietes vārda.

Kad biju jau zaudējusi cerību, sūtījums tomēr atnācis. Tikai viens no apģērbiem pavisam citā krāsā, nekā tika pasūtīts. Apģērba kvalitāte atliek vēlēties pēc kā cita... Īsti sakot - lētas ķīniešu kvalitātes drēbes, kas savu naudu PAVISAM NOTEIKTI nemaksā. Šī bija mana pirmā un pēdējā pieredze ar šo veikalu. Ne es, ne manas draudzenes to neieteikts nevienam. Izvairieties no viņiem!

M MelRio 25.01.2019

Lūgums, uzrakstiet man lūdzu: [slēpt]@gmail.com
Es jums varu palidzet :)

B bigija13 04.06.2019

Man tieši tāda pati problēma. Pasūtīju preci samaksāju, solīja preci pēc 9 dienām, nu jau vairāk kā mēnesis apkārt, sūtījuma nav. Sķiet nobloķējuši mani FB, jo pat vēstuli nevaru nosūtīt vairs viņiem.
Meitenes, ko jūs darījāt?

A Anastasija Nad 18.02.2020

Привет всем, мы должны написать об этих мошенниках здесь : https://www.facebook.com/pg/Kelly-Dress-Shop-%D0%BE%D0%B1%D0%BC%D0%B0%D0%BD-695939464180267/posts/?ref=page_internal

I Inita R. 28.05.2020

Kāpēc es neizlasīju atsauksmes agrāk...?! Arī es esmu pasūtījusi kostīmu, naudu pārskaitīju, tagad gaidu. Pagājušas 2 nedēļas.

I Inita R. 06.07.2020

Preci saņēmu pēc mēneša. Bet izmērs pilnīgi neatbilda pēc norādītās tabulas. Žēl, tagad nezinu, kur likt to kostīmu.

A Agnese Keiriša 06.06.2020

Arī man ir negatīva pieredze-pasūtiju nesen kostīmu,visu sarunājam,diezgan laipni atbildēja. Likās ticama mājas lapa,jo katru dienu lika bildes un redzēju ilgi, kamēr ieraudzīju ko pati vēlos, sūdzības diemžēl neizmeta, bet rezultāta man ir ne nauda atpakaļ, ne prece, ne atbildes. Jau nedeļu neatbild un neliekās ne ziņas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы