LV RU
www.sudzibas.lv Kellija Medicīnas forumi Latvijā

Kellija - Medicīnas forumi Latvijā

Es visiem kuriem gadījumā ir kādas problēmas ar veselību un ir nepieciešama ātra palīdzība, kā ieteikumi, vai pieredze no citiem cilvēkiem interneta forumos, diskusijās, es iesaku tomēr censties to meklēt ārzemju, angļu valodas portālos, kur cilvēki ļoti labi un ātri atbild, zinot aptuveni precīzu diagnozi, pat nezinot cilvēka veselības stāvokli, bet jau pietiekot ar dažiem simptomiem.
Latvijas forumos ir ļoti daudz melu un komentē diezgan lieli pamuļķi, kuri no medicīnas nesaprot pilnīgi-NEKO!!!
Es rakstu jautājumu saistībā ar sirdi, bet man atbild-,''ej pie ārsta!'',., lai gan pašā savā tēmas sākumā esmu uzrakstījusi, ka esmu bijusi jau pie ārstiem un ir rezultāti.
Ja vēlaties sev iegūt nepatiesu slimību un lieki sevi uztraukt, tad rakstiet Latvijas medicīnas forumos, kur nevis sniedz padomus un palīdzību, bet gan melo un raksta galīgākās muļķības.
Ārzemju medicīnas forumos gan informācija ir patiesa un cilvēki ir izpalīdzīgi, kā arī protams tēmu un diskusiju par to ir ļoti daudz, bet Latvijā jau tik vien 80 % tēmu ir saistītas ar grūtniecību, tāpēc cilvēkam šāda informācija neder.
MĀCIETIES ANGLU VALODU-ESIET VESELS!!!

Ke

Комментарии (2)

Ad adriansa 28.12.2011

Es pilnībā piekrītu! Tad kad man sāpēja labais sāns kur aklā zarna, man Latvijas forumā uzreiz atbildēja ''Sauc ātros, Tev ir apendicīts'', lai gan es neesmu tik nezinoša un zinu kādi ir simptomi aklajai zarnai. Paskatījos ārzemju angļu forumos, kur priekšā ir sarakstīts vesels saraksts ar visdažādākajām iespējamajām kaitēm kas izraisa sāpes labajā sānā, jeb aklās zarnas rajonā. Latvijā diemžēl ir tikai viena diagnoze = apendicīts, jo cilvēki ir diezgan nezinoši un problēma ir tiem, kas atbild forumos un cenšas ''palīdzēt'' tikai sanāk kā vienmēr, ka cilvēkam iesaka muļķības un šīs muļķības lasa citi cilvēki.

Je jennifer1 21.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības [slēpt]@gmail.com)) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, tostarp īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogi, vīzas, skolu diplomāti un citi produkti daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Sazinieties

E-pasts …………………………… [slēpt]@gmail.com)

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Sazinieties

E-pasts …………………………… [slēpt]@gmail.com)

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы