Kavi SIA - Krāpšana

SIA Kavi bijusī Vanaga zobarstniecibas klinika - Krāpšana un slikta ārstēšana.
2020. gadā, Vanaga Zobārstniecības klīnikas zobārste Elīna Kauce izkropļoja man visu mutes dobumu. Neiesaku ārstēt zobus pie šīs ārstes.
Ārste, neveicot nekādu zobu analīzi, rtg, zobu nospiedumus, neatrunājot izmakas, neizskaidrojot savu rīcību, ar kaunināšanas un iebiedēšanas metodēm - ja tagad viņa neveiks zobu virsmu atjaunošanu, man būs milzīgas Veselības problēmas nākotnē. Noticēju. E. Kauce uztaisīja man milzīga izmēra sānu un aizmugurējo zobu paaugstināsanu, nevis virsmu atjaunošanu. Muti nevarēju aizvērt, zobs uz zoba neturās, mēle slīdēja ārā, siekalas tek pa kaktiņiem. No mana pareiza sakodiena, e. Kauce izveidoja man pataloģiju - priekšēju vaļēju sakodienu.
Sūdzējos klīnikai, 1/3 naudas atdeva, bet pārējo naudu 2/3, neatdeva. Izdarīto arī atteicās labot.

Kad solīju, ka sūdzēšos Veselības inspekcijai, palūdzu savas pacienta kartes kopiju. Pacienta kartes trūka 3. lapa. Pārējo lapu numerācija bija pārlabota. Kad vaicāju administratorei, kur ir 3. lapa, viņa teica, ka to lapu man nedos. Es uzstāju, lai dod kopiju arī no 3.lapas, jo uz lapas bija mans paraksts, bet lapa bija neaizpildīta. Administratore sadusmojās, izsvītroja manu parakstu uz 3.lapas un izmeta lapu miskastē.

I

Комментарии (5)

I Ilze Clark 21.08.2021
Izkropļoja man mutes dobumu

Zobārste Elīna Kauce izkropļoja man visu mutes dobumu. Neiesaku ārstēt zobus pie šīs ārstes. 2020. gadā viņa strādāja Vanaga Zobārstniecības klīnikā. Nezinu, varbūt viņa arī strādā citās klīnikās.
Ārste, neveicot nekādu zobu analīzi, rtg, zobu nospiedumus, neatrunājot izmakas, neizskaidrojot savu rīcību, ar kaunināšanas un iebiedēšanas metodēm- ja tagad viņa neveiks zobu virsmu ajaunošanu, man būs milzīgas veselības problēmas nākotnē. Noticēju. E. Kauce uztaisīja man milzīga izmēra sānu un aizmugurējo zobu paaugstināsanu, nevis virsmu atjaunošanu. Muti nevarēju aizvērt, zobs uz zoba neturās, mēle slīdēja ārā, siekalas tek pa kaktiņiem. No mana pareiza sakodiena, E. Kauce izveidoja man pataloģiju- priekšēju vaļēju sakodienu.
Sūdzējos klīnikai, 1/3 naudas atdeva, bet pārējo naudu 2/3 neatdeva. Izdarīto arī atteicās labot.
Uzrakstīju sūdzību Veselības inspekcijai. Inspekcija sūdzību noraidīja, jo klīnika bija paspējusi izplēst lapu un likvidēt informāciju no manas pacienta kartes! Lietu pārsūdzēšu!

E ELLIO 20.10.2021

Jums jau šeit ir vismaz trīs sūdzības ar vienādu tekstu.
Man interesē vai tiešām esat bijusi veselības inspekcijā? Izskatās,ka nē, tikai draudējāt klīnikai.Tādā gadījumā tā ir tukša muldēšana bez pierādījumiem.
Ir tāda iestāde kā ārstniecības riska fonds,ja ārsts tiek atzīts par vainīgu(pēc inspekcijas kontroles), Jūs saņemat naudu atpakaļ.

I Ilze Clark 23.01.2022
Zobārste Elīna Kauce ir mele

Zobārste Elīna Kauce ir mele.
Pēc tam, kad zobārste E. Kauce 2020. gadā man izkropļoja mutes dobumu, kad strādāja Vanaga Zobārstniecības klīnikā (tagad saukti sia "SDVP", un es par šo gadījumu sūdzējos Veselības Inspekcijā, savā paskaidrojumā Veselības Inspekcijai, 2021. gadā zobārste E. Kauce mani apmeloja medicīnas dokumentācijas ierakstu iznīcināšanā. Savus apmelojumus paskaidrojumā zobārste E. Kauce apliecināja ar savu parakstu!

E ELLIO 23.01.2022

Veselības inspekcijas lēmums,kāds?

G Gulbenietis 23.01.2022

Kā tieši izkropļoja?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы