LV RU

Kafejnīca Demo - Slikts serviss

Pusdienu pārtraukumā ar kolēģi devāmies ieturēt maltīti uz kafejnīcu "Demo". Jau ierodoties likās savādi, ka pasūtījuma pieņemšanai bija nepieciešamas 20 minūtes, kuru laikā kasiere veica pavāra pienākumus. Pēc pasūtījuma veikšanas bija nepieciešama aptuveni stunda, lai mums atnestu maltīti, turklāt jāņem vērā, ka tā tika atnesta tikai pēc tā, kad mūsu pacietības mērs bija beidzies. Turklāt ēdienu secība, respektīvi pirmā ēdiena - zupas, otrā-pamatēdiens tika sajaukta secība, bet kas visvairāk satrieca, ka piederumi tika atnesti pēc ēdiena pasniegšanas un maizes šķēle tika piedāvāta pasniedzot piederumus nevis sākumā pie kases, kā tam būtu jābūt. Esam ļoti vīlušies minētajā ēdināšanas pakalpojuma sniedzējā un ļoti apšaubāms ir tas, ka vēl tur atgriezīsimies un ieteiksim to paziņām.

Комментарии (1)

K Klientamnavtaisnība 14.07.2020

"Pusdienu pātraukumā...
pasūtījuma pieņemšanai bija nepieciešamas 20 minūtes...
bija nepieciešama aptuveni stunda, lai mums atnestu maltīti"
Man bi tādu pusdienu pārtraukumu, ka vienam pasūtījumam pat vēl neapēdot, paiet 80 munūtes un priekšniejs vēl nezvanu, kur esmu? )))))

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы