LV RU
www.sudzibas.lv Kafejnīca Argo Nekvalitatīvs ēdiens un apkalpošana

Kafejnīca Argo - Nekvalitatīvs ēdiens un apkalpošana

Apmeklētāju nav, ļoti ilg apkalpošana. Ilgi nākas gaidīt pasūtījumu. Peļņu trauku uz terasi iznesa jau netīru, laikam nekad nav mazgātas... Ēdienkarte no vienveidīgiem produktiem. Karaliskā siļķe kažokā, kur siļķes vietā lasis, pa virsu foreļu ikri - daudz maz vēl ēdams, pludo majonēzē, milzīgi sīpolu gabali, lasis no pavēderes, sīksts. Otrais ēdiens karpa - karpas steiks, panēts miltos, cepts saulespuķu eļļā, bezgaršīga. Samesti salāti zaļie mix - sažuvuši, sausi, bez mērcītes, svaigi sālīti gurķi, redzams pēc mizas - jau samarinēti veci. Tomāti, svaigie gurķi norma. Ēdienam nav izmantotas garšvielas. Pliekans. Otrs pasūtījums - pikantā cūkgaļas fileja (!). Visi zin kas ir fileja, krutāka par karbonādi, apaļa, vienā gabalā. Pasniedza reāli ilgi sutinātus cūkgaļas šķiņķa gabaliņus, kā gulaša gabalus, tikai sausus. Pikantu u tam nodrošināja daži marinēti sarkanie pipari, kuri atradās blakus. Piedevas-tās pašas draņķīgās. Alus Mītava bija šeit labākais. Papildus ārā terasi arī apmeklē, kā lai labi izsakās, uz bomžu pusi līdzīgs cilvēks, kuram, iespējams ir dzīvesvieta, iedzer savu līdzpaņemto hektoriņu ar suliņu. Jauks skats pie blakus galdiņa :)

A

Комментарии (4)

What? 08.06.2019

Jaunais Gordons Remzijs?

Z Zebis 08.06.2019

Es Argo vairs tiešām nesperšu kāju, ja tur sākuši apgrozīties tādi, kas vēro un apvaino pie blakus galdiņiem sēdošos. Darba ļaudīm arī vajag piestāt, uzpildīties skaistā vietā, cerot kļūt (vai varbūt arī nē) kā inteliģentie cilvēki, kuri tur šmakstina un groza galvu sakot, ka nav tā īstā garša, pliekani, vai zivs audzēta sprostos..

vaigudauzitajs 09.06.2019

Čali, tā ir kafejnīca, ja tu gribi kā restorānā, ej uz restorānu. Neviens nespiež ņemt mazas ģimenes mielestu tur lol

T TavaMamma 10.06.2019

Tā nav kafejnīca , bet gan atpūas komplekss. Jo ir arī "cola" auksto dzērienu automās un bērnu slīdkalniņš turpat uz bruģa. Un veseli 3 galdi. (Viedoklis ir subjektīvs , paskatījos google atsauksmes)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы