www.sudzibas.lv Kafeijnīca "Strelīcija" Briesmīga pasūtamo kūku kvalitāte

Kafeijnīca "Strelīcija" - Briesmīga pasūtamo kūku kvalitāte

Pasūtīju 1,5kg. Kūku 6g. Dēlam uz dzimšanas dienu. Izvēlējos dizainu no viņu mājās lapā pieejamiem - spaidermena attēlu. Palūdzu nedekorēt apkārt ar augļiem, jo gribējās lai visa uzmanība tiek skaistajam attēlam. Diemžēl, saņemot kūku biju šokā:
1) attēla kvalitāte ļoti ļoti sliktas kvalitātes un ne pa visu kūku bet tikai apmēram uz pusi. Ņemot vērā, ka augļus uz Kūkas prasīju nelikt, tad paskats saņemot kūku ar uz pusi mazāku attēlu (turklāt šausmīgi sliktas kvalitātes) radīja pamatīgu šoku.
2) kūka bija izvēlēta jogurta ar šokolādes biskvītu. Jau to saņemot pēc smaržas konstatēju ka par nekādam dabīgām izejvielām šeit nevar būt ne runas (kaut mājas lapā tas tiek akcentēts) , viss smaržoja pēc ķīmiskām piedevām. Kūkas garša bija vēl briesmīgāka nekā paskats. Neviens viesis par nevarēja apēst mazu gabaliņu, jo garša bija patiešām briesmīga. 70% no vēl nesagrieztas Kūkas vienkārši izmetam miskastē... Bez želastības.
3) kad sazinājos ar pārdevēju un izteicu savas pretenzijas, man atbildēja, ka pati esmu vainīga, ka izvēlējos kūku bez augļiem un ka viņa nožēlo, ka pieņema pasutījumu no manis.

No sirds iesaku nepasūtīt Kūkas no šī pārdevēja, pretējā gadījumā svētki būs noteikti sabojāti.

Дополнено Kokon 27.07.2021

Šokolādes garšas kūkai nebija vispār, jo acīmredzot kako tika pievienots daudz par maz un apšaubāmas kvalitātes. Biskvīts bija gaiši brūnīgā krāsā.

K

Комментарии (7)

B baltmaize 28.07.2021

nu tas pats, kas paraugā ir, tikai bez dekorācijas.

Good Intentions 28.07.2021

un bez filtriem.

Good Intentions 28.07.2021

Gribējās, kā labāk, bet sanāca vel sliktāk.

Good Intentions 28.07.2021

Pa lielam jūs prasijāt tikai novākt augļus, kas tikka izdarīts. Par palielināšanu pēc jūsu rakstītā negāja ne runas. Protams par garšu nevaru neko teikt, bet principā viss tikka izdarīts. Protams bez dekorācijām izskatās krimināli.

K Kokon 28.07.2021

Nav strīda par augļiem. Runa iet par attēla izmēru (izvēlētajā paraugbildē bija attēls uz visu kūku) un tā kvalitāti. Jā krimināli ne tikai izskatījās, bet arī garšoja.

Good Intentions 28.07.2021

Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet ar dekorācijām izskatītos tā, kā manā bildē. Paraugbildē var skaidri ar neapbruņotu aci redzēt, ka izmantots filtrs(krāsas izceļās). Jebkurā gadijumā izsaku līdzjūtību par izmesto naudu un šādu vilšanos. Izskatās krimināli un vel neēdama. Es būtu aizvedis atpakaļ un liktu pašiem nogaršot un pretenziju izteiktu tomēr nav maza nauda.

K Kokon 28.07.2021

Aizbraucu pakaļ kūkai ar bērnu, tāpēc negribējās lielas drāmas bērna priekšā. Ja būtu bījusi bez bērna, noteikti biju pagriezusies un gājusi prom. Labāk jau Cielaviņu būtu nopirkusi un pati papildus izdekorējusi... Jā, žēl izmestas naudas, bet visvairāk žēl par sabojāties svētkiem. Paldies par Jūsu komentāru.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы