LV RU

Jūsu kosmetologs Olga Leitāne - Slikts serviss

Padomājiet pirms ejat uz šo iestādi. Šeit darbojās reāls konveijers. Pati ārste varbūt ir profesionāla, bet kosmētiķe un personāls kā no laukiem. Maldina par par procedūru cenām un nedomā pat izsniegt čekus. Arī visas neērtās atsauksmes laicīgi tiek izravētas, lai nemazinātos klientu plūsma un nebūtu lieku jautājumu kas un kāpēc.

G

Комментарии (9)

E Evitaas 08.02.2020

Nu neiet tur ja nepatik, kā gan to pārdzīvot un vēl šoks. Drošvien kāda situācija bija problemātiska, bet nē - vajadzēja pasmērēt internetā, lai savu ego pabarotu.

S Saimniece saimniece 25.06.2020

-čekus patiešām nedod un prasa tikai skaidru naudu.. vēl cien.daktere Olga taisa injekcijas neparādot preparātu..kas tika iešpricēts un cik.. Taisnība vien ir -ka konveijers..(((

A Akcionārs LGP 11.07.2020

Čekus tiešām nedod un pat nepiedāvā, preparātu arī neparādīja

к Карина 03.03.2021

tāpat

A Akcionārs LGP 11.07.2020

Maldināšana par cenām - vērtē cilvēku pēc ateja izskata. Čekus nedod.

T Tatty10 14.08.2020

Palielinaju lupas un Olga 3x teica nedriskt maseet! ok super nemaseshu. Pec kada laika pamaniju ka lupaas ir bumbuliishi. Aizgaju pie citas kosmetologes un teica ka 100% jamasee!Izdarija super darbu bez saapem! Ja runaa par saapem procesa laikaa pie Olgas tad bija max briesmigi -saapes vienkaarsi neaprakstaamas.

к Карина 03.03.2021

tāpat bija

S Sudzibasudziba 10.09.2020

Cienijamā Olga neparādijia preparātu pirms lietošanas, administrātore bez manierēm uzpieda maksāt skaidrā naudā, klusēju par to, ka no viņas smako jau ienākot telpā, NEKAD VAIRS!

к Карина 22.02.2021

Согласна, не советую ее! Чек не даёт, и испортила лицо, губы. И потом уже ничего не доказать

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы