www.sudzibas.lv JustRati Slikts serviss

JustRati - Slikts serviss

Ļoti slikta komunikācija, tel. Neceļ uz sms atbild ļoti ilgi... Kad tiek sazvanīts un prece aizrunāta, ar to rēķināties nevar, jo mana gadījumā, rezervēto preci pārdeva, kaut iepriekš solīja, ka mēs esam 1. Rindā...
Slikta servisa un komunikācija dēļ, neiesaku šo justrati pārdevēju, ļoti, ļoti rūgta pēcgarša, pēc šādas rīcības...
Un pārdevēja ļoti slinki Vsp izrāda interesi par tikšanos un preču izrādīšanu...

B

Комментарии (6)

A Annucis11 15.02.2021

Neiesaku nevienam pārdevējam sadarboties ar šo pircēju sliktas gramatikas dēļ.

B Bella36 15.02.2021

Kāds sakars gramatikai ar atsauksmi?
Ne jau ar gramatiku es norēķinos :D

A Annucis11 15.02.2021

Pēc gramatikas izskatās,ka būsiet tāda pircēja,kas kaut ko rezervē un tad neliekas ne zinis. Vai arī atbrauksiet,"apčamdīsiet" un tad domāsiet vēl vai ir vērts iegādāties. Atbalstu pārdevējus,kas pārdod preci tam,kas ir gatavs iegādāties "tūlīt un tagad",nevis rezervē līdz "x" brīdim,kad horoskopā būs pirkumam veiksmīga diena 🙄😅🤦🏻‍♀️

B Bella36 16.02.2021

Ja nezini, tad nerunā!
Tur jau tā lieta, ka biju gatava pirkt, tgd un tūlīt, jo interesēja ne tikai rati!
Patīk piesieties gramatikai, ej strādāt par skolotāju, tie kā reiz tgd trūkst!

E Edgars1979 03.01.2022

Mums atkal bija cita pieredze ar šiem tirgoņiem. Iegādājāmies dvīņu ratus Bugaboo Donkey. Visu, kā darbojas rādīja paši. Kad aizstūmu līdz mašīnai, locīju rāmi, viss mehānisms sadalījās, izgrita pogas, atsperes zemē. Tad atgriezos un rādīju, kas notika, rupjiem vārdiem pasūtīja trīs mājas tālāķ. Jo, laikam pats salauzu. Tad, ar ratiņiem devos pie ratiņu meistariem Čaka ielā, viņi atvēra mehānismu, un pateica, ka iekšā viss salīmēts. Vārdu sakot, iesmēŗēja. Policija, neko neuzsāk pret viņiem, jo lietota prece un stāvoklis jānovērtē pašiem. Pērkot lietotu preci pastāv risks. Bet pieminēja, ka līdzīgas sūdzības pret viņiem jau bijušas vairākkārt. Vēlāk arī ar kolēģiem par šo tēmu runājām, izrādās viens ir pircis pie viņiem Cybex, un stāstījuši, ka jaunais modelis, 2020 gada, izrādījās, ka vecais, tikai ar jaunāku kulbiņu. Kaut kādu remiksu uztaisījuši. Tā, ka, ja izvēlaties šos pārdevējus, esat uzmanīgi!

J Justīne Kovaļa 15.02.2022

Labdien.Jus pie mums neesat neko pircis.Šada situacija nekad nav bijusi.Un Bugaboo Donkey ratini jau vairak kā gadu nav bijusi piedavajuma.Vai neesat kaut ko sajaucis?Kur tiesi Jus iegadajaties ratus?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы