www.sudzibas.lv Jurists Jānis Forsts Vai kāds šo pazīst???

Jurists Jānis Forsts - Vai kāds šo pazīst???

Sveicināti!
Vai kāds pazīst doto personu? Vai kāds uzvārds viņam līdzīgs. Uzdodas par sievas juristu, kas iedevusi viņam pilnvaru sievu pilnībā pārstāvēt visās tiesas instancēs. Bet mājas lapā advokaturas.lv nav neviena Jāņa ar līdzīgu pat uzvārdu. Pirms ierasties uz tikšanos ar šo cilvēku vēlētos ievākt kādu informāciju, jo neviens man zināms jurists viņu nepazīst un pirmo reizi dzird. Kā sieva stāstijusi viņam ir ap 35-40 gadi, 4 bērni, talruņa nummuri: 260409** un 295059**. Runā viņš ļoti korekti, bet kad tēma aizgāja pēc pantiem kādiem un par ko pārgāja uz to ka ir aizņemts uz doto brīdi un ka labāk sarunāt tikšanos ar viņu, bija norunāta tikšanās uz pirmdienu, bet jau ir trešdiena un no šīs personas ne ziņas!

Комментарии (10)

V Vīra draugs 14.03.2012

Nē ja ir slēgta tiesas sēde. Šādos izņēmuma gadījumos drīkst tiesā pārstāvēt tikai sertificēts advokāts. Vai arī persona pati sevi, bet nekādi nekāds sētnieks vai kāds cits! Maddalena lūgums iepazīties ar slēgtas tiesas kārtību.
1. Tiesas zālē drīkst atrasties tikai tās personas, kuras skaitāmas ka liecinieki (iesniegts iepriekš saraksts) atbildētājs un saucējs.
2. Atbildētāju un saucēju drīkst pārstāvēt tikai sertificēts jurists ar advokāta vai advokāta palīgs, kurš nokārtojis eksāmenu savas darbības veikšanai.
3. Tiesas zālē nedrīkst piedalīties trešās personas, kā arī veikt jebkāda veida folmēšanu, ierakstīšanu...
Kā arī daudz vēl punktu, iesaku iepazīties ar slēgtas tiesas sēdes nolikumu!

D Dray 12.01.2017

Kas ir "sertificēts" advokāts???

V Vīra draugs 14.03.2012

Un lietas būtība nav kas un kā! Bet uzzināt, kas ir šis cilvēks? Vai tiešām tāds kaut vai jurists, sētnieks eksistē un nav kāda krāpšana, jo te es jau atradu sūdzību par Jāni Forstu, ka itkā esot apkrāpis kādu uzņēmēju!

P Puu 21.04.2012

Nu gan ..veči cepas Internetā Vīrs un Vīra draugs... Skaidrs, ka sievai ir izredzes "uzvilkt", tad nu tagad ķengā viņas pārstāvi :) Un ko .. palika vieglāk ? Noteikti ir vieglāk pantus zinot.. Arī kriminālie gan jau nav sveši ? :p Man šķiet, ka sarunvalodā cilvēki runā par tēmu nevis pantus uzksaita..bet apspriež problēmu, bet daži jau talāk par pantu iekalšanu juridiskajā nav tikuši, bet tas jau arī daudz..ne katrs to var :) Lai jau veicas :) Palasiju komentārus. Nu smieklīgi.. labāk rūpējies par to, lai sievai nebūtu Tevi jāiesūdz..nevis meklē iemeslu kamdēl tieši šis nevarēs viņu parstāvēt :p

P Puu 21.04.2012

Mja, piedod, paskatijos..drošvien tapat kā tev pa vakariem ikdienā, kad cepies par visādam tēmām..tā man šodien nebija ko darīt :) Tavas sūdzības liecina par to, ka apkārt vieni vienīgi krāpnieki un žuļiki :) Turies..gan pieradīsi pie mūsdienu pasaules un neskatīsies uz viseim aizdomīgi :)

V velninch 19.12.2013

zinu šo cilvēku. Piemanījs manu draudzeni/dzīves biedri, solījās maksāt par dzīvokli kuru viņai taij brīdī nevajadzēja, bet līgums uz 99 gadiem ( draudzene anglijā ) parāds līdz 1, 5k uzaudzis un teksti apmēram šādi. ( Mana prioritāte ir bērni(tos taisīt māk) un tagad samaksāt tev nevaru + *%(%$^%^$ necitēšu viņa izteicienus. Karoč cilvēki, turieties pa gabalu gan no viņa gan no viņa (bezpeļņas organizācijas.

V velninch 19.12.2013

melis un krāpnieks, pārņēma no manas pziņas īres tiesības ar textu ka tu parcik anglijā es te padzīvošu un makāšu, kauut ir pagājis ir pusotrs gads un viņš manu parādu ir pallielinājis par 75 %

D danamaile 14.06.2014

Šo pašu dzīvokli, ja runa pa Krāsotāju ielu mums, studentiem, gribēja izīrēt tālāk, paldies Dievam, ka tomēr pašiem nebija, kur aiziet, neuzkrāva mums dzīvokli ar parādiem. Kā tik nesolīja, ka beigās gandrīz uz ielas palikām, bet laikam nobijās tajā brīdī, kad runa par līgumu sāka iet, nozuda, neatbildēja, katrā ziņā neuzticami cilvēki.

м МаринаД 10.01.2018

Поддерживаю, мошенник, умеет красиво говорить и много обещать. Входит в доверие к людям и кидает на деньги. нивкоем случае не связывайтесь с этим человеком!

м МаринаД 10.01.2018
Мошенник

мошенник, умеет красиво говорить и много обещать. Входит в доверие к людям и кидает на деньги. нивкоем случае не связывайтесь с этим человеком! 295***14 260***04

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы