LV RU
www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Spams sačakarēta diena... Personas datu izpaušana

Julianus Inkasso - Spams sačakarēta diena... Personas datu izpaušana

Raksta facebook no fake accountiem dāvājot informāciju par personam droši izpaužot viņa datus vārdu uzvārdu (pat personas kodu) pat ja es to personu nepazinu es varēju piezvanit uz so nr un pateikt ka esmu ši persona uz ko preti lava precizēt nosaucot sveša cilvēka personas kodu... Feisbuka raksta tekstus ir jānodod steidzami juridiska info utt... Bet šo cilvēku es nepazinu, izdomāju vienkarsi pārbaudit ka darbojas jauna datu regula vot redz ka ieput un viss jūsu datu aizsardzības regulai... Šim kantorim darbinieki ir profesionāli slimi likumus pārkāpjoši lenteni!

Комментарии (5)

Steroidman 08.01.2020

Ko darīt Moralām kas ir neapmierinātas seksuāli,kas savā dzīvē neko nav sasniegušas. Un vēl Tev ir pretīgs nesmuks ģīmis,atliek tikai atriebties par visu normāliem cilvēkiem zvanot rakstot melus utt.

A Artūrs Dante 08.01.2020

Cilvēks malacis, ka uzrakstija par šiem parazītiem - nekas cits jau viņi nav - pat nevienam nav un nevar būt nekādu argumentu lai teiktu pretējo, jo tas ir fakts.

BondsBonds 09.01.2020

Neko nesapratu. Neviena doma vai teikums netiek nobeigts. Viss vienā putrā. Nespēju saredzēt kur iedomātus komatus un punktus salikt ar mērķi saprast.

Steroidman 09.01.2020

BONDS Tev neko nevajag saprast uzvelc Sev uz galvas uzparikti un veic kārtējo zvanu kā Tu to dari katru dienu.

A Artūrs Dante 09.01.2020

Bonds, starp citu pirms vārda "kur" ir jāliek komats, un pirms "un punktus salikt ar mērķi saprast." arī jābūt...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы