РешеноJulianus inkasso - Krāpšana

Es jau ar nonācu tāda situācija.. Viņi jaunus grafikus man netaisīja teica lai maksāju cik varu.. Bet ka paziņojumi tik un tā nāks.. Bet nu atnāca paziņojums par tiesu un es šokā.. Protams jaa bij man kavējumi jo grūti gāja.. Bet cik varēju maksāju un kad gribēju vienoties par konkrētu summu tā viņi vnk grafikus netaisīja.. Un pa telefonu vispār Saka kauko citu.

26.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено AliseInga 28.07.2022

Es vēl visādi cenšos vienoties..katru dienu saņēmu tas ziņas pilnig nervu sabrukums jau..viņi saka jaunu vienošanos nebūs jo iepriekš kavēju.. nūja bij tā jo darbi bieži mainījās bet nu vis stabili un varu normāli maksāt.. es pat neizmantos un pati eju pretii..kāpēc viņi tā?

Жалоба успешно разрешена AliseInga 19.11.2023

Par visu vienojos un nomaksaju

A

Комментарии (5)

D Durburs 26.07.2022

Vai tiesas pavēste ir oficiāla, no Latvijas Republikas tiesas jeb tikai paša Julianus paziņojums, ka lieta tiks nodota tiesai?

A AliseInga 26.07.2022

No julianus

Steroidman 27.07.2022

AliseInga galvenais neuztraucieties viss būs kārtībā,tā ir šo izdzimteņu,šakāļu normāla prakse iebiedēt,tiesa julianusam ir ļoti neizdevīgs pasākums viss nav tik vienkārši,ja gribat uzrakstiet man privāti uz manu profilu,varbūt Es varu Jums kā palīdzēt kā jums rīkoties.

I ilrgjefiho 26.07.2022

Viņu galvenais darbības virziens ir psiholoģiski jūs ietekmēt. Viss ko viņa dara ir tikai, lai jūs psiholoģiski ietekmēt.
Teorētiski var būt situācijas, kad jums jāreaģē. Piemēram, ja jums tiek atsūtīta bezstrīda tiesas pavēle, uz kuru jums vienkārši jāatbild atzīmējot, ka nepiekrītat parādam pilnībā
šeit par to nedaudz sīkāk https://www.sudzibas.lv/julianus-inkasso/julianus-inkasso-tiesas-darbi-c2024529

Šeit informācija ar kuru obligāti jāiepazīstas youtu.be/aWsm9XW-kMM

Šeit varat paslasīt viņa komentārus šajā portālā https://www.sudzibas.lv/profile/ivo/475321

Ceru nāks par labu, lai ir miers jūsu sirdī

Steroidman 27.07.2022

Ilrgjefiho👍😉

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы