LV RU

Julianus Inkasso - Slikts serviss

Labdien! Ir tāda lieta- pēc likuma parādu piedziņa nedrīkst zvanīt un rakstīt SMS svētku dienās , bet Julianus Inkasso firma mani bombardēja ar SMS 1.janvari. Rakstīju kompānijai , ka svētku dienā jau nu gan nedrīkst traucēt , uz ko man atbildēja- viss esot bijis likumiski, jo atbilstot manai noslēgtajai vienošanās par parāda atmaksu daļās.
Es kautkā neatceros , ka būtu noslēgusi kautko tādu, ka drīkst mani traucēt svētku dienas.. aizsūtīju likuma pantu par traucēšanu .. protams atbildi vairs nesaņemu.

Šī kompānija vispār ir ļoti pretīga.

10.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (7)

Оккупант 10.01.2019

Ušakova pritons, ne bēt kompānija.

K Klientamnavtaisnība 10.01.2019

Smieklīgi dzirdēt ko tādu no parādnieka...

S Sanchuks16 10.01.2019

SMS nāk ik pāris dienas, domāju , ka Jums arī pieriebtos... neesmu te lai gudri runātu, tikai izsaku viedokli

K Klientamnavtaisnība 11.01.2019

Jūs esat parādā, kāpēc visi parādnieki ir tik lepni? Vienmēr ir vainīgs kāds cits, tik ne viņi. Aizņemties bija viegli un vienkārši, bet atdot neviens negrib. Kā nav kauna, es to nevaru saprast. Jā, dzīvē var gadīties visādi unman ir žēl, bet par saviem lēmumiem un izvēli ir jāatbild. Un uzskatīt, ka firma nedrīkst jūs traucēt, jo JŪS ESAT PARĀDĀ NAUDU - ir bērnudārzs...

C critical thinker 11.01.2019

jā, šo es nekad neesmu sapratis, no kuriem laikiem/iekārtas tas nāk? latvietis ir praktiski lepns, ka ir parādā un neatdod...

C critical thinker 11.01.2019

šī kompānija vispār ir ļoti pretīga
===
kādā ziņā, ka liek jums parādus atdot?

N Nepiekrītu! 11.01.2019

Ja jau nāk SMS ik pāris dienas, tas nozīmē, ka nereaģēji jau uz pirmo, vnk izliecies par beigtu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы