LV RU
www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Savam darbam neatbilstoša darbiniece

Julianus Inkasso - Savam darbam neatbilstoša darbiniece

Esmu parādniece un to kāpēc manā dzīvē ir tā sanācis zinu es un mani tuvākie tuvinieki nedomāju ka jūsu darbiniecei Elgai būtu tiesības man ko pārmest un draudēt ar bāriņtiesām maksāju es savu iespēju robežās viņas bērnišķīgi valdonīgā runa atbaida uz nopietnu komunikāciju liek palikt man rupjai vēlētos lai ar šādu darbinieci tiktu veiktas pārrunas par pieklājīgāku attieksmi es esmu parādniece, nevis bagātniece Māra Freimane.

23.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

T taisnibascinitajs3 23.07.2020

Tāda noteikti ir viņu darba specifika un no viņiem to noteikti pieprasa, jo diez vai mīļi lūdzot kāds ir ieinteresēts ātrāk maksāt, bet draudot ar bāriņtiesu redzams, ka Jums jau pat rokas sāka trīcēt.

Steroidman 05.08.2020

Jā,neko jaunu mīzeļu kantorīša darbiniece Elga nav pateikusi.Tur vēl tāda Vita Petkēviča strādāja no Ogres tam necilvēkam arī patika par bāriņtiesu runāt kaut pašai 2 bērni.Gribētu uzzināt Elgas uzvārdu mazliet savākt informāciju par šo dzīvnieku.Māra vai Jūs zināt morālās m,,,,,kas uzvārdu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы