www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Neadekvāta rīcība

Julianus Inkasso - Neadekvāta rīcība

Julianus inkasso man arī bija darīšana, viņi zvanīja virslaik no rīta līdz pašam vakaram. Atļāvās pārāk daudz rakstīja visādus e-pastus.
Biju maksājis vienu summu, tad viņiem nepatika sāka zvanīties uz manu darbu vietu. Traucēt citiem cilvēkiem strādāt.

Atļāvās pārāk daudz neprofesionāli pildīja savu darbu. Emocionāli centās sagraut, takā viss būtu viņiem jāatdot draudēja ka atnākšot uz mājām savākšot mantas manas.

01.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (9)

A anna92 01.05.2021

Gaidi ka vienu dienu, tava lieta būs aizsūtita uz Tiesu, un neviens Tevi par to nepabridinās...Ta viņi un strādā .

A anse22 02.05.2021

Lidz tiesai nekad nenonak jo viņi parsniedz savas pilnvaras, terorize cilvekus, un viņiem vispar problemas ar valsti, tadejadi viņi netiesajas bet terorize cilveku.
Ja tu kaut vienu centu viņiem samaksa tad tu piekriti viņu nosacijumiem un tevi slaucis lidz pedejam. Nekada gadijuma nemaksajiet viņiem bet tieciet skaidriba pa taisno ar firmu kam jus esat parada.

Steroidman 02.05.2021

Teikšu pēc pieredzes anse22 nonāk gan līdz tiesai,bet Tas ir labāks,lētāks,izdevīgāks variants nekā maksāt šiem šakāļiem.Bet šakāļu kantorim Tiesa ir neizdevīgs,dārgs process,kas var ilgt līdz 4 gadiem,ja cilvēks aiztāvās.

Steroidman 02.05.2021

Jāni 1995,varbūt Tev ir numuri no kuriem šie šakāļi zvana un varētu šo zvaņilku vārdus uzrakstīt,kas Tev zvana.Drīzumā you tube kanālā būs šo zvaņilku bildes publicētas lai tauta zin savus varoņus.

Ivo 03.05.2021

Ziniet, - es pat teikšu ticiet, šo kantoru darbinieku zvani ir jauztver kā komedija, ka zvani no Tvaika 2 un nekā savādāk.
Bet, ja tik tiešām ir sanācis tā, ka esiet parādā un nonākši grūtībās vislabākais risinājums, precīzi kā ieteica Steroidman ir tiesa.

C Colaps 03.05.2021

Pirmkārt, šiem šaraškina kantoriem ir dokumentāli jāpierāda parāda esamība un kā radusies piedzenamā summa. Otrkārt, jāspēj pierādīt, ka nav iestājies parāda noilgums. Kā pierādījums šādos gadījumos derēs tikai ierakstītas vēstules, kas saņemtas pret parakstu. Ja parāds ir cedēts, pieprasiet cesijas līguma norakstu. Pieprasiet šādu informāciju, nosūtot pretenziju ar ierakstītu vēstuli pēc kuras saņemšanas, pasts jums atsūta apstiprinājumu. Nesaņemot samērīgos termiņos (30 d.) konrētu atbildi ar visiem, iepriekš prasītajiem pierādījumiem, vēršaties PTAC. Ja parādu nevar pierādīt, jūsu dati ir jādzēš no šaraškinu kantora parādnieku datu bāzes, jo tādējādi tiek bojāta jūsu reputācija. Bez dokumentiem, kas pierāda parāda esamību vai cesijas faktu, domājams, ka neviens šaraškina kantoris uz tiesu neies.

V Vidaga Diediske 15.09.2021

julianus inkasso sie naudas zagli cietis no dieva soda jau drizuma tikai ir savs laiks kad notiksies sods

V Vidaga Diediske 15.09.2021

kas neliek mieru visu laiku ta ir krievene jociga vards jekaterina hila vinai dieva sods bus drizuma 👊

V Vidaga Diediske 15.09.2021

jekaterina ir ta kas nedod mieru cilvekiem dzivot sut savus stulbus e pastus krievenei bus dieva sods drizuma

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы