www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Naudas izspiešana

РешеноJulianus inkasso - Naudas izspiešana

Labdien. Pirms vairākiem gadiem tiku ņēmusi maza apmēra naudas aizdevumu Sia Sms un Vivus kredīt kompānijā. Tajā laikā viss aizdevums netika atdods, tāpēc, šīs kompānijas nodeva lietu sia "Julianus Inkasso Latvija". ''šai kompānijai arī netiku maksājusi tāpēc tālāk lieta tika nodota SIA Gelvora, kurai patreiz maksāju katru mēnesi noteiktu summu.
Š. G 20.06.2017 saņēmu vēstuli no Julianos darbinieces Vitas Klaucānes par kredītvēstures atjaunošanu, proti, par katru lietu bija jāpārskaita 17 euro, tas ir kopā 34 euro, kompānijai. Kas tika izdarīs pa divām daļām 13.07.2017 tika pārskaitīti 17 euro par vienu lietu un 11.08. Tika pārskatīti 17 euro par otru lietu. Liekas ka viss ir kārtībā, bet 9.10.2017 atkaļ saņemu vēstules uz epastu no tās pašas kompānijas, tikai no darbinieces ka man atkal jāmaksā tie paši 17 euro par katru lietu. Salīdzināju pat lietas numuri sakrīt par kurām ir samaksāts. Kā tas nākas ka jāmaksā divvreiz? Zvanot uz norādītajiem kontakttālruņiem, atbildes nav! Zvanīju tālāk, sazvanot administratori, viņa atbild, ka redzot ka esmu naudu samaksājusi, bet man vajagot viņiem pateikt kad esmu segusi parādu Sia Gelvora. Bet es vēl to turpinu darīt, katru mēnesi, mums ir vienošanās ar Gelvora. Jautājums ir tāds, kāpēc tika atsūtīta atkal kārtējā vēstule par samaksu. Tiek meklēti cilvēki, kuri nobīstoties samaksās vēlreiz, to sauc par krāpniecību! Ar cieņu Justīne l.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 29.12.2017

Uzņēmuma Julianus Inkasso pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

Комментарии (10)

Likumsargs 13.10.2017

PTAC jau ir brīdinājis Julianus Inkasso par pārkāpumiem, ko šie pieļauj izmantojot cilvēku nezināšanu! Rakstiet iesniegumu PTAC. Nekas vairāk Jums nav jāmaksā, ja esat samaksājuši!

D Dmitry Suvoroff 17.10.2017
Rekets

Ищу людей для коллективного иска против Julianus Inkasso. В Эстонии 250 человек уже обьеденились!
https://rus.postimees.ee/3950401/bolee-250-chelovek-sobirayutsya-podat-sovmestnyy-isk-protiv-julianus-inkasso

A Andrievs Calmans 25.11.2017

1. Sūdzība PTAC.
2. Neeasat auni, ne Jums jāmaksā, ne jālūdz kaut kas, tikai jāpieprasa.

C cerbers 28.02.2018

Ja un ta pati Vita vel citus audzina ka dzivot,vina laikam doma kad pati visu muzu strada.Nedo Dievs vinai nonakt sada situacija.Un tad vinai tiesi to pasu stastis.Dzive ir bumerangs

L llietotājs 17.09.2018

Vēl nedaudz un viss nāks caur viņas pašas meitu atpakaļ...bet tad jau būs par vēlu. Dievs nav mazais bērns.
Es reāli zinu vienu"kredītizsitēju" kuram dzīve tādus pārsteigumus dot atpakaļ, kad tik turies.

. .. XXX.. 28.02.2019

ARĪ VARU TEIKT, TO KA VITA PETKEVICA, PILDA SAVU DARBU, ATGUSTOT NEMTO UN NEALMAKSATO KREDITU, BET KONKRETI LUEN PRIVATAJA DZIVE, AIZSKAR BERNUS, MACA AUDZINAT, LIEN PRIVATAJAS ATTIECIBAS, UN RUPJI IZSAKOTIES LIEN MANEJA DZIVE, PAT REKINA CIK MAKĀ. PFF PRETIKI FUI VITAI PETKEVICAI

A Anita Jakovļeva 28.05.2019

Jā, Vita Petkeviča ir vienkārši BOMBA, bauroja uz mani kādas 30 minūtes pa telefonu, beigās pasūtīju viņu un noliku klausuli. Tas nav normāli.

S Spuris 04.06.2019

Tanī iestādē cik esmu dzirdējis no pazīstamiem strādā neizglītoti cilvēki bez profesijām.Viņi jau neko neprot.Kultūra tiem sveša.Tā kantora darbinieču intelekta līmenis ir ļoti zems.Stāsta,ka esot sajūta ar viņiem runājot,ka darbinieces izbijušās ielenes

H Hele 09.03.2020

Evija Kalsone -Blagodira, no Julianus Inkasso Latvija SIA, man izsaka draudus apmeklet mani mana dzivesvieta, caur tiesu atnemt kustamo un nekustamo ipasumu. No manis Julianus Inkasso Latvija SIA pieprasa neesosu paradu SIA Bitei- 7 eiro, kur summa ar paradu piedzisanas izdevumiem jau sastada 27, 39 eiro.

L llietotājs 09.03.2020

Apmeklēt tevi bez tavas piekrisšanas viņa to izdarīt nevar...tāds likums
Un neviens tiesnesis neies cepties priekš šādas summas, jo tiesu izdevumi būs lielāki nekā to ko viņi grib piesist sev.
Lādiet viņus tas likumā nav aizliegts, tas ļoti labi noder viņu pēctečiem...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы