www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Manām mīļākajām pielūdzējām no julianus

Julianus inkasso - Manām mīļākajām pielūdzējām no julianus

Ina Hofmane Julianus valdes locekle nodarbojas ar krāpšanu, apzagšanu. Ieskatieties šajās mantkārīgajās acīs vienkārši nožēlojami. Kopā ar tādu dzīvnieku kā Dmitrijs Ševčenko šie abi nelieši beskaunīgā veidā izkrāpj, apzog pilsoņus, kas nav juridiski izglītoti. Nekad nemaksājiet šim kantorim, mēģiniet uzzināt vairāk informācijas par šo šakāļu darbību. Katru nedēļu publicēšu bildes ar Julianus darbiniekiem. Jauku visiem dienu.

08.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Steroidman 08.11.2021

Jums ir jāsaprot,ka Mans mērķis nav lai Jūs cilvēki,kas ir nonākuši grūtā finansiālā situācijā nemaksātu,bet padomātu cik un kam Jūs maksājat,jo tajā pusē klausulei ir tādi paši cilvēki,ja Viņus var tā saukt,kas ir nobijušies lai Tik neviens neuzzina kur Viņi strādā,jo zina,ka dara sliktu darbu,bet ir jāatzīst,ka protams ir arī labi darbi cik grūti Man To būtu atzīt.Un tāda kā Ina Hofmane un Dmitrijs Ševčenko valdes locekļi ir galvenie kopā ar pērkamajiem advokātiem,kas veic ekonomisko genocīdu pret savu tautu.Šie necilvēki ir galvenie,kas apmāca Tās meitenes,kas Jums zvana,kurām nav nemazākās saprašanas ko Viņas dara,bet Tas neatbrīvo Viņas no atbildības.Mans mērķis ir parādīt kā šie cilvēki izskatās un Viņi ir starp Mums un nemaz nav tik briesmīgi,vienīgais kur Viņi ir varoņi ir otrpuss telefona klausulei.Novēlu visiem būt drosmīgiem,nebaidīties cīnīties un nekad nepadoties.Lai veicās😉

Дополнено Steroidman 12.11.2021

Viss,kas Ir uzrakstīts par šiem cilvēkiem ir Manas domas.Manuprāt Viņi ir krāpnieki.

Комментарии (12)

G Gulbenietis 08.11.2021

Ko tad tu parādniek atkal sastrādāji, ka tevi židovka no inkaso krata? :D

Steroidman 08.11.2021

Gulbenietis Tu arī uzreiz ieraudzīji 100%žīdenes ģīmis😄

J jonnydeep 08.11.2021

Visiem, kam ir parādi pie Julianus iesaku rūpīgi pārbaudīt, vai norādītā parāda summa ir pareiza. Pēc sūdzības iesniegšanas PTAC dīvainā kārtā parāda summas ievērojami saruka.

Steroidman 08.11.2021

Tā ir normāla prakse šim kantorim.

M MGT 10.01.2022

Diemžēl, tā tiešām ir. Viltoti dokumenti u.c. klaja LR Normatīvo aktu pārkāpšana ir šī uzņēmuma normāla prakse.

Lai nonāktu viņu "datubāzē", nav jāņem kredīti. Pietiek kādam iedot tavu informāciju. Viņi nepārbauda pamatojumu, jo lietas nenonāk līdz tiesai. Neinformētie nobīstas un samaksā.
Pārējie - "pasūta".
Apzinīgākie oficiālā iesniegumā pieprasa likt mierā un dzēst personas datus, un klāt uzraksta sūdzību PTAC.

R RXX 08.11.2021

Un ko tu centies panākt ar šo “varondarbu”?

M MGT 10.01.2022

Paldies!

Steroidman 11.01.2022

Drīzumā,tiks uzliktas zvaņilku bildes ar vārdiem un uzvārdiem lai tauta zina savus varoņus,pagaidām to izdarīt nevar dažādu iemeslu dēļ,bet drīzumā būs,ceru,ka patiks,veiksmi.

K Krista140 02.03.2022

Es tev piekrītu. Sitie ir tocna krāpnieki. Viņi bez manas ziņas padeva tiesai. Un drīz būs tiesas izpildītāja un drīz izsuks visu bērnu naudu kā darīja Veinbergs kas izsuca no diviem cilvēkiem naudas un atstāja uz ielas. Un ja dzīvokļus pievāca sev un atstāja viņus uz ielas . Ar notāri sadarbojas Veinbergs. Un drīz tiesas izpildītāja arī tā izdarīs. Kantoris ir Julianus Inkasso kopā ar fake juristiem. Un tiesas izpildītājiem arī. Esmu uz viņiem dusmīga . Maniem bērniem. Jācieš būs dēļ Julianus Inkasso. Un dēļ tiesas izpildītājiem.

Steroidman 11.03.2022

Krista uzraksti Man privāti uz manu profilu,Es centīšos Tev palīdzēt.

K Krista140 11.03.2022

Kā tevi atrast?

Steroidman 11.03.2022

Ieej manā profilā un nospied nosūtīt ziņojumu,un uzraksti man savu numuru Es Tev uzvanīšu,mēģināšu palīdzēt.Šo ziņu ko Tu uzrakstīji redzēšu tikai Es.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы