Julianus Inkasso Latvija - Krāpšanās

Es nevaru tikt vaļā no šīs kompānijas! Ir tāda lieta, ka trīs gadus atpakaļ viena kompānija nodeva šai parādu piedziņas firmai manu parādu. Saņemot no viņiem vēstuli, es pa telefonu sazinājos kurā datumā samaksāšu, utt.
Pienāca datums kurā man bija jāsamaksā parāds, to izdarīju un arī 7.00 euro par parādu piedziņas izdevumiem.

Tagad pēc trīs gadiem atnāk man vēstule uz e-pastu, ka es viņiem vēl esmu parādā 10.00 euro, parādu piedziņas izdevumi. Sazinājos ar kompāniju teicu, no kurienes tik pēkšņi parādījās šī summa, man pateica tie ir 10.00 euro par parādu piedziņas izdevumi, kas bija trīs gadus atpakaļ, utt.
Esmu teicis, ka esmu visu norunātājā datumā pirms trīs gadiem nomaksājis visu, protams viņiem tas ir vienalga maksā un viss! Tagad uz telefona nāk sms par to ka tiesu izpildītājs bloķēs bankas kontus, atņems īpašumus, utt. Draudi nāk no viņiem nepārtraukti.

Lai nedomā ka es maksāšu viņiem tos 10.00 euro, jo zinu labi ka man viss ir nomaksāts.
P. S. Kāpēc vispār es saņēmu tikai pēc trīs gadiem, ka esmu parādā viņiem 10.00 euro par parādu piedziņu izdevumiem?
Un nekādas oficiālas vēstules pa pastu nesaņēmu vai arī zvanus, jo vienu reizi tikai no viņiem bija e-pasts, pasts zvanījos, darījos, tas pirms trim gadiem, kādi viņiem vēl zaudējumi?

N

Комментарии (8)

A Aivars Kratovskis 09.11.2017

kad lieta izbeigta vajag prasīt lai atsūta kaut uz e pastu apstiprinājumuka ir nomaksāts- savādāk vaļā netiks

ž Žanis000 03.03.2018

Epasts nav nekāds oficiāls dokuments. Jebkurš spameris var atsūtīt kādas muļķības vien grib, pat identitāti būs grūti vai pat neiespējami noteikt. Ierakstīta vēstule, ar visiem parakstiem, zīmogiem, ne jau nu tā, kā te safabricē šīs kompānijas. Maksāsi maksāsi, beigās izrādīsies, ka ne centu neesi nomaksājis.

Ventilators 09.11.2017

Aizraksti uz PTAC un pajautā kā rīkoties un vai pareizi viņi rīkojas. Man tieši tas pats bija nesen. Neesmu maksājis, gaidu PTAC atbildi.
Izdevumi 7 eiro apmaksāti senos laikos un pēkšņi pēc 5 gadiem izdomā vēl 10eiro pajautāt. Neapmaksāšanas gadījumā viņi liek tevi kā parādnieku lielajā datubāzē. Un ir aizdomas, ja mainīs likumu, ka šādas iestādes varēs prasīt 27eiro, tad vēl pēc dažiem gadiem, viņi atkal prasīs 10eiro.

Nebeidzamais stāsts

ž Žanis000 03.03.2018

Gaidi ZTI un viss. Ar šiem reketieriem mūžam skaidrībā netiksi.

C critical thinker 09.11.2017

viss, cauri, esi salaulāts

proverka777 09.11.2017

parādam ir noilgums 3 gadi, saskaņa ar Komerclikumu. Ja trīs gadus laikā viņi nevēršas tieša, tad J u s vara, atsutit viņiem Informāciju, ka parādam iestajas noilgums :)

Ventilators 10.11.2017

Kurš pants tas būtu. Šobrīd nevaru atrast tādu.

Likumsargs 11.11.2017

Parādu piedziņas izdevumi ir 7 EUR, nevis 10 vai 17 EUR! Piedzinēji, Julianus tajā skaitā, izmanto to, ka cilvēki nepārzina likumus un izmanto to savā labā! lai gan PTAC jau ir sodījis Julianus par negodīgu komercpraksi, šie tomēr turpina.
MK noteikumi Nr.62
Piedziņas izdevumi ir 7 EUR, neatkarīgi no parāda lieluma.
Ja piedzinējam pēc 14 dienām ir jāveic papildus darbības parāda piedziņai, tad piedzinējs ir tiesīgs pieprasīt papildus vēl 10 EUR piedziņas izdevumus.
Jūsu gadījums nav tas, kur tiktu veiktas kaut kādas papildus darbības!
Ja Jums visi parādi ir nodzēsti, jums nekas vairāk nav jāmaksā piedzinējam!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы