www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Krāpšana, slikts serviss

Julianus Inkasso - Krāpšana, slikts serviss

Julianus Inkasso Latvija SIA

Liāna Petrova
67783133, 26366458, [slēpt]@julianus.lv

Ir agresīva, uzbrūkoša, draud un sola veikt pretlikumīgas darbības. Nerunājot jau par iedziļināšanos problēmā, tāpēc labāk ja ir iespēja izvēlieties citu parādu piedzinēju. Šī kompānija un darbiniece nepalīdzēs atgūt Jūsu parādus.

J

Комментарии (9)

R ruu 07.12.2017

Man liekās ka tur visi darbinieki strādā ar agresīvām metodēm. Minētā persona Liāna Petrova [slēpt]@julianus.lv, Jekaterina Šikova [slēpt]@julianus.lv un Arta Haidere [slēpt]@julianus.lv, Arta ļoti agresīvi uzvedās, Un man ir tādas aizdomas ka šie nav īstie vārdi un uzvārdi, jo bieži atnāk uz e-pastu ar ciiem uzvārdiem, piemēram: Liāna Ozoliņa, Liāna Šikova, utt, bet e-pasts viens. Man par kaut kādiem 10 EUR, brūk visrū, un draud ka Es sēdēšu cietumā, utt, šeit var uzrakstīt par viņiem grāmatu.

P.S. 10 EUR izdomāja šajā gadā par kaut kādu parādu piedziņas izdevumiem, Savu parādu biju nomaksājis pirms diviem gadiem un pluss vēl 7 EUR parādu piedziņas izdevumus, bet tagad pēc diviem gadiem izdomāja ka man vēl jāmaksā 10 EUR, protams Es šīm dāmām ļoti ātri aizvēru mutes ciet, kāds mēness klusums, redzēsim kas būs tālāk.

Tāds piedzīvojums ar viņiem.

B Bijusī kliente 07.12.2017

Julianus arī fabricē tiesā iesniedzamās lietas, tas nozīmē, ka grib lai tu nobīsties no tiesas uz visam piekrīti. Kad pieprasīju lai manu lietu sniedz tiesā un izskata tiesvedības kārtībā, tad iestājās klusums.

Оккупант 08.12.2017

конечно клусумс. время идёт, проценты капают. лапушок!

J Jurists 04.03.2018

Pristavka O, tu tāds gudrs, laikam bagāts?

Оккупант 08.12.2017

Jurists, навешал на людей долгов, а теперь кукарекаешь?

ž Žanis000 03.03.2018

Pēc likumdošanas nevar pat būt vairāk kā 2x no aizņemtās summas. Pierēķini vēl tiesas ZTI izdevumus. Bet ja ir kādi vairāki kredīti un kāds no tiem jau kuru maksā, priekš kam cilvēkam vairs tur hulianus kompānijās iedziļināties. Oficiāli vai neko tur nezaudēsi, lai iet tak i D! Gaidi tiesu.

micor2020 25.03.2020

По закону они не имеют право тебе угрожать или оскорблять. Можеш записать ваш с ней телефонный разговор и подать заяву в ментовку на эту компанию.

L Liene 09.08.2020

Patiešām zagļu banda

п Павел Осипов 23.12.2020

Относительно Liāna Petrova. Задолженность за телефон около 20 евро, в день получал несколько писем, даже после того, как сказал уже, что оплачу счёт (просто болел, не мог физически сходить в банк, чтобы поменять деньги (доллары на евро)). Тон сразу был такой как будто я преступник :) Поэтому если эта мадам (или кто там скрывается под этим именем) тоже вас достала — давайте покажем ей. что такой есть настоящий СПАМ. Какие-то 90-е, выбивальщики. Их номера телефонов, почта пострадает, если ещё я получу от них хоть что-то. Они занимаются банальным СПАМОМ.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы