www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Kā es pavadu dienu

Julianus Inkasso - Kā es pavadu dienu

Labdien plikadīdas tā es saucu parādniekus, es strādāju par piedzinēju. Mans rīts sākās ar lielām galvas sāpēm jo no rīta mani vienmēr moka paģiras. Jo es cenšos aizmirst kā mani bērnībā abižoja citi bērni un skolas laikā es nepatiku puikām. Bet tagad man ir mierinājums zvanot pensionāriem un vientuļajām māmiņām draudot viņiem es jūtos pārāka un dažreiz pat uzbudinos. Un dažreiz saimnieks mums pieliek pāris grašus pie algas. Tā kā nav nemaz tik slikti viss manā dzīvē.

04.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

Joe Rogans👽 04.12.2019

Nav ko ņemt kredītus, ja nevari vai nevēlies atdot. Šādi apvainot sievieti nav vīrišķīgi, viņa tikai dara savu darbu.

L Lailailai 04.12.2019

Tā ir kaut kāda ķite galvā. Tie pat vairs nav putni. Nu ko sacīt-žēl šito tekstu autora māti. Kādreiz taču bija kādai sievietei mīļš un tuva cilvēciņš. Tagad kaut kāds bezdomu naudas aizņēmējs un iespējams spēļu zaļu patstāvīgais klients.

Steroidman 04.12.2019

Saimnieks atlaidis savus krančus rejiet vau vau

Steroidman 04.12.2019

Di**** svilst kad raksta taisnību Es vienkārši daru Tāpat kā Jūs rīkojaties ar Jums nezināmiem cilvēkiem kas Tad noticis abižojamies kranči Jūsu metodes pret Jums pašiem.Tas ir tikai sākums varu pat nosaukt pilsētas no kurienes daži kranči strādā Ogre Salaspils utt.

L Lailailai 04.12.2019

Pastāvīgais klients.

N Noboby 04.12.2019

Pat sākumskolā bērni tā neuzvedas kā Tu. Domā ka baigais vecis tagad esi laikam bet atmaksāt kredītu gan nevari. Gudrs pauts viennozīmīgi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы