Julianus inkasso - Draudi

Man ir vārds inkasso.. Bet es maksāju katru mēnesi.. Bet citreiz aizkavējos un viņiem to paziņoju.. Viņi pat neklausa.. Suta draudu sms un e pastus katru dienu.. Draud dēļ tiešam un ka es izvairos.. Sutu e pastus un atvainojos par kavējumu un ari pasaku kad samaksāšu bet uz e pastiem pat neatbild.. Tik turpina sūtīt draudus un e pastu un sms.. Zvanu un tik drayd ar tiesu.. Esmu izmisuma, ļoti baidos no konta bloķēšana.. Viņi vispār neņem vēra ko es saku.. Es pat neizvairos no maksājumiem bet šinī laika ir grūti un naudas biezi kavējas a viņiem vis vienalga.

14.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (14)

Ivo 14.02.2021

Maksāt parādu piedzinējiem ir ļoti liela muļķība, jo tas ir tas pats, kas barot parazītus. Ja viņi parādu ir cedējuši, tad pat, ja notiek brīnums un viņi aiziet tālāk par bezstrīdus tiesas pavēli vai vienkāršoto rakstisko tiesas procesu uz rajona tiesu, tad parādu vairākkārt samazināt ir viegli. Un pēc tam, ja nav iespējams piespriesto summu izmaksāt vienā maksājumā, ar ZTI vienoties ir viegli, viņi ir ļoti sakarīgi cilvēki.
Tā kā precīzi nezinu Jūsu situāciju, pazvaniet man vai uzrakstiet whatsapp 25341016, es parastā valodā Jums izstāstīšu kā pareizi rīkoties, lai tiktu galā ar parādu piedzinējiem, netiktu bloķēti nekādi konti un visticamāk viņi vispār paliktu ar garu degunu.

Steroidman 14.02.2021

Pilnīgi un 100% Tev piekrītu Ivo.

T Taisnīgums99 14.02.2021

Un Ivo kuri ZTI ir sakarigi cilveki?
Varbut zti sakarigi izturas tikai pret tiem, kam ir ljoti lieli paradi vai juridiskam personam, bet ne pret mazajiem paradniekiem.

A aicis24 15.02.2021

Es savam tiesu izpildītājam piezvanīju un nebija nekādas problēmas sarunāt. Man parāds ir 1900€ un sarunāju, ka maksāšu pats pa 100€ mēnesī. Tiesu izpildītājs aizsūtīja uz darbu, lai anulē viņu iepriekšējo vēstuli, kurā bija norādīts, ka no algas ir jāmaksā 30% valsts kasē. Jā un par tiem parādu piedzinējiem nemaksāju ne centa.

T Taisnīgums99 14.02.2021

vini jusu kontam klat netiek, shaja gadijuma to var tikai zti un ari tikai pec jums nelabveliga tiesas lemuma.

W winmy 15.02.2021

Kontu var bloķēt tikai tiesas izpildītājs.
Nekad neatbildi uz viņu vēstulem, neņem no pastnieka, ne no pasta daļas.
Un nemaksā ne kapejkas.
Pēc 10. gadiem pēc likuma anulēs.
Man ir 10 ātrie kredīti, vēcākājām jau 8. gadi. Ne tiesas, nekā. Galvēnājs rīkoties tā, kā es teicu.

A aicis24 15.02.2021

Neanulēs gan, viņi karāsies uz tevi visu mūžu. Parādu piedzinējiem pietiek tev atgādināt ar e-mailu reizi 3 gados, lai nevarētu anulēt. Man pie tiesu izpildītājiem jau 11-12 gadus stāv mani parādi un viņi apmēram 3 reizes gadā uz e-mailu atraksta savas draudu vēstules.

I Ivars Ozolkalns 15.02.2021

Nevajag maldināt publiku! Ja sūtījums ir ierakstītā vēstulē, tad vienalga vai saņem vai nesaņem, vēstule skaitās saņemta. Otrs- noilgums ir 3 nevis 10 gadi! Ja tas nav pārtraukts ar jau minētajiem sūtījumiem!

Ivo 15.02.2021

Aicis, kāpēc Tu maldinu tautu. CL 1905 izpratnē juridiski atgādinājums ir tikai un vienīgi pret parakstu.
Tikai un vienīgi ierakstīta vēstule var kaut kādā veidā pagarināt komerclikuma 406.p. norādīto noilgumu.
Tāpēc visiem iesaku, ja ziniet, ka tuvākajā laikā iestāsies parāda noilgums un Jums atnāk ierakstīta vēstule pastā uzziniet no kā viņa ir atnākusi, ja no attiecīgā parādu piedzinēja, ir likumiski noteiktas tiesības atteikties no dotās vēstules saņemšanas un CL 1905.p. norādītais spēkā nestājās.

A AliseInga 15.02.2021

Man paziņa 9gadi nelikas ne zinis par paradu..sen bij aizmirsusu un vnk peksni vinai noblokeja kontu.Kamer vina uzzinaja par ko,jo sen par tadu paradu bij aizmirsisu..un zti riebiga gadijas vispar neiet uz kompromisi vel uzbreca ka pati vainiga ka 9gadi nelikas ne zinis un nu grib nez ko vienoties un tik 200e atlauj vinai menesi..visu rauj nost uzreiz..un vina itka grib normali vienoties bet bail jo ta sievite loti nejauka.Un ja pieliks tos 500e par bernu par to ar vina loti uztraucas jo pilnig visu noraus..loti traki.

Ivo 15.02.2021

AliseInga šajā gadijumā Jūsu paziņa vienkārši nekādi nenoreaģēja uz bezstrīdus tiesas pavēli vai vienkāršoto tiesvedību, tāpēc arī iesniedzējs vinēja, un tā kā 10 dienu laikā pēc attiecīgās tiesas sēdes viņa nesazinājās ar ZTI tika bloķēti konti.
Ja nav pagājis pārāk ilgs laiks var mēģināt atjaunot nokavētos termiņus atbilstoši civilprocesa 51.1.p. un lietu pārsūdzēt, jo 9.gadus vecam parādam sen ir iestājies noilgums (Komerclikuma 406.p.)
Ja tā ir, lai ar mani mēģina sazināties un mēģināsim kaut ko izdomāt lietas labā.

I Ivars Ozolkalns 15.02.2021

Tas bija domāt winmy

I Ivars Ozolkalns 15.02.2021

Tas bija domāt winmy.

Steroidman 16.02.2021

500 eiro pabalstu par katru bērnu izmaksās Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) automātiski - bez iesnieguma. No izmaksātā atbalsta netiks atskaitīti nodokļi, veikta parādu piedziņa un ieturējumi. Šo atbalstu neņems vērā, vērtējot atbilstību maznodrošinātas ģimenes statusam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы