LV RU
www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Alkoholisms narkotikas

Julianus Inkasso - Alkoholisms narkotikas

Saskaroties ar šo afēristu kantori biju šokēts ieraugot kas tur strādā. Atbraucot uz viņu kantori mani satika kas bija pilnīgi neadekvāta seja raustījās rokas trīcēja varēja redzēt ka cilvēks atrodas psihotropo vielu ietekmē vai arī ir heroīna atkarīga vai citu smago narkotiku ietekmē. Cilvēki nemaksājiet neko šiem afēristu kantoriem lai viņi aizrijās ar savām siekalām un nosprāgst un atīra šo pasauli no sevīm.

03.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (9)

L Lailailai 03.12.2019

Plikadīdam parādniekam-narkomānam,visi parāda piedzinēji būs narkomāni, tāpat kā vīramātei-mau..i jebkura vesdekla šķitīs priekamājas darbiniece

Steroidman 03.12.2019

Jebat parādu piedzinēji nonarkotām nosmēķētām smadzenēm ?

Steroidman 03.12.2019

Turkey nesatraucies drīz d Tev svils kad tiks publicētas Jūsu bildes adreses pilsētas kur Jūs parazīti dzīvojat Latvija ir maza

A Artūrs Dante 03.12.2019

un kāds šeit sakars šiem krāpnieku ar parādu - pareizi nekāda.
Un lailailai vai kā Tevi tur - ir 100% pārliecība, ka Tu tiki nevis dzemdēts bet iz...irsts.

Nezinu, kā ar dzemdēšanu, bet no tevis smird!

I Ivo 03.12.2019

Šie afēristi un krāpnieki reti kad uzdodās ar savu īsto vārdu - jo ir bail un kauns

Pacco_al 04.12.2019

Līdz kam mēs esam nodzīvojuši, parādnieki, kuriem tiešām būtu jakaunas, staigā ar augsti paceltu galvu un vēl sniedz gudras mācības citiem kā nemaksāt, bet tie kuri mēģina atgūt naudu ir nobijušies un nokaunējušies?
Jūs tirliņi vispār sevi dzirdat.

BondsBonds 04.12.2019

Naida runa.

Pacco_al 04.12.2019

Naida runa ir tāds interesants apzīmējums. Es to uztveru tā, ka kāds ir izdomājis kaut ko un atbilstoši mūsdienu labās komunikācijas praksei mēģina ieborēt citiem, bez tam tas ir jāpieņem kā apsolūtā patiesība un pašsaprotama liet, jo tā "ir pareizi". Protams var oponēt, bet tev tik vai tā neņem galvā turpina malt to pašu un vēl padara tevi par muļķi. Taču līdz ko tu sāc sāk protestēt un nevēlies pieļaut to, lai tev taisa uz galvas - tā uzreiz "naida runa".
Nē! Tā ir laba taktika kā izmanīt citu viedokli un piespiest citus to pieņemt, bet ne ar visiem tas nostrādā jo ir vēl cilvēki, kuri spēj spriest paši pastāvīgi, nevis klausās, ko viņiem lej ausīs.
Tas protams neattiecas uz šo gaidījumu, bet uz vārdu salikum "nauda runa" kopumā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы