www.sudzibas.lv Jolanta Suvorova Patiesība par Jolantu Suvorovu

Jolanta Suvorova - Patiesība par Jolantu Suvorovu

Gribu izteikt publisku FUI māksliniecei Jolantai Suvorovai, kas jātnieku sporta pasākuma laikā bija klaji neiecietīga un neizrādīja ne mazāko pretimnākšanu sacensību organizatoriem, negribot pagaidīt apm.15-20 min., līdz beidzas bērnu sacensību maršruts, kā rezultātā sacensības nācās pārtraukt uz stundu J.Suvorovas priekšnesumam, radot lielas neērtības gan startējošiem bērniem, gan viņu zirgiem, treneriem un vecākiem. Iesaku visiem pasākumu organizētājiem neielaisties darīšanās ar J.Suvorovu, jo viņa ir vulgāra un kašķīga!!!

Q

Комментарии (7)

Z zanne 04.08.2013

a ja nu Suvorovai skatītāji ar bija sanākuši, ko tiem jāmaksā nauda un jāgaida, līdz bezkauņas un flegmas beigs jādelēties ar knēveļu varzu pa rezervētu teritoriju? Visu cieņu māksliniecei, krievietes māk par sevi pastāvēt.

V vidzemnieks 05.08.2013

bļ...kāda gan es atvainojos stulba govs?te ir rakstijusi to komentāru...

Z zanne 05.08.2013

redzu, ka otro komentāru toties rakstījusi Pasaules Naba, kura visur jāpalaiž pa priekšu, malacis tā Suvorova, ka šitādai aitai neļāva savu pasākumu izbojāt:)

M memmesmeitiņa 05.08.2013

Nedomāju, zanne, ka jātnieku sporta pasākums notika Suvorovas pasākuma ietvaros, bet gan otrādi, tā kā "zvaigzne" jau nu varēja paciest nelielo kavēšanos. Un varbūt esmu nežēlīgi izkritusi no aprites, bet nešķiet tik ekskluzīva un pieprasīta zvaigzne, lai tā sprēgātu. Nu un pat, ja būtu...audzināts cilvēks netaisa publiskus niķus.

Z zanne 05.08.2013

a man latvijas portālos ir pāris kroplīši g.ints -m. iķelsons ar dižbaņķieri-kundzi a.iju kuri abi krievus necieš zvērīgi un arī katru manu izteikumu netā komentē dīvainā veidā būdami lietas kursā par manis apmeklētajām neta lapām.

labi, ka to abu nav vismaz šajā vietnē. yess!
bet tev memmesmeitiņa, es ieteiktu nodarboties ar ko derīgāku, nekā atbildēt katra feika izteikumam netā, protams, ja vien pati neesi tā čammīgā un sūdzmanīgā organizatore.

V vidzemnieks 05.08.2013

...njā...j.kundzei vajāšanas mānija pat i.netā... :)

Z zanne 06.08.2013

kā jau teicu-labi, ka to sūdiņu vismaz šajā vietnē nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы