www.sudzibas.lv Jana Grečanina Nekvalitatīva zobu ārstēšana

Jana Grečanina - Nekvalitatīva zobu ārstēšana

Neiesaku zobārstu Jāņu Grečaninu nevienam.
Naudu paņēma, neko neizdarīja. Strāda ļoti ātri un nekvalitatīvi. Sāka sāpēt zobs. Steigā meklējam, kas vakarā var pieņemt, aizbraucām uz zobārstniecību, kur viņa strāda… tā uzlika zāles, visi priecīgi. Samaksājām apmēram 170€. Tagad aizbraucām uz citu zobārstniecību, lai noņemtu zāles uz salabotu zobu, un izrādās dr. Jana bija ielikusi vati. Tagad jācer kad zobiņš būs vēl glābjams, un nebūs jārauj ārā. Viennozīmīgi neiesaku.

S

Комментарии (3)

E ELLIO 29.03.2022

Jūsu sūdzība ļoti līdzīga iepriekšējai...Izskatās,ka kādam kremt Katkevičas privātprakse, tad nu lej mēslus virsū, cik var. Pati māte neseko līdz sava bērna zobiem, tad nu pie visa vaino zobārstu. Pretīgi!

apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir lieki 170eur lai spētu apmaksāt tādas summas...

E ELLIO 30.03.2022

Tie,kam nav lieki 170 eur, zobārstu apmeklē vismaz reizi gadā un laicīgi seko savai zobu veselībai.
Vajadzētu padomāt,ka zobārstniecība ir maksas pakalpojums(izņemot bērniem, prakses,kas noslēgušas līgumu) un lai izveidotu savu praksi ir nepieciešamas telpas, aprīkojums, darbinieki, materiāli, instrumenti, rtg utt. Valsts šajos procesos nepiedalās.Izņēmums varbūt ir dažas pašvaldības, kur vēl var piesaistīt Eiropas naudas, bet tur gribētāju daudz un visiem nepietiek.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы