LV RU
www.sudzibas.lv Jahonts Slikts serviss

Jahonts - Slikts serviss

Pirms nedēļas nopirku gredzenu veikalā Jahonts sould T/c "Alfa". Pārdevēja-konsultants man teica ka gredzenu varēs apmainīt vai atgriezt ar naudas atgriešanu ja sertifikāts nebūs noņemts no tā. Sanāca tā ka gredzenu tomēr nolēmu atgriezt. Uzrakstīju atgriešanās iesniegumu veikalā. Pēc laika piezvanīja sieviete, kura nosaucas par t/c punkta direktori. Sarunas laikā mēģināja mani pierunāt lai es ņemtu dāvanu karti un ja man to nevajag, tad lai pārdodu draugiem, uz ko es atteicos, visu laiku pārtrauca un nedeva iespēju teikt viņai kaut ko pretī. Saruna beidzas ar to ka viņa pateica "jūs vispār neesat vīrietis" un nolika klausuli, kaut es nevienu sliktu vai rupju vārdu viņai neesmu pateicis.
Pirms vērties pie viņiem arī skatījos googlē atsauksmes par veikalu, un tagda nožēloju ka tomēr tos ignorēju tos. Esiet uzmanīgi ja nolēmsiet kaut ko tur pirkt.
Sūdzība ir par to, ka johants veikala darbinieki var jūs apsaukt un apvainot, nezin sava veikala noteikumus un apjuc savus klientus tadā veidā, ka tie paliek bez neka.

30.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

K Klientamnavtaisnība 30.06.2020

Samainīt vēl varbūt var, bet naudas atgriešanai gan nav pamata.

A AleksandrsN2022 30.06.2020

Šeit neiet runa par naudas atgriešanu, bet par to, ka personāls atļaujas zvanīt klientam un apvainot viņu. Jūsuprāt klientam nav taisnība kad viņam zvana uz personīgi un atļaujas apsaukt un viņš par to sūdzējās?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы