LV RU

Jahonts - serviss

Pirms nepilna mēneša iegādājos rokassprādzi, zelta rokassprādzi, kas kā jau zelts maksāja dārgi! Pagāja 2 nedēļas un rokas sprādzei atnāca vaļā viens posms! Aizejot uz veikalu, lai iedotu preci uz garantiju, meistars to atteicās labot, kad griezos pie pārdevējām, lai rakstītu prasījuma pieteikumu, pārdevēja Kristīne, bija ļoti nelaipna un iztērējās zem katras kritikas! Nepieklājīga, uzvilkta, nelaipna un knapi runāja latviešu valodā, kas manuprāt, tirdzniecībā nav pieļaujams! Šīs pārdevējas dēļ vairs nekad neiešu tc akropole jahonts veikalā! Bet par to vēl nav viss stāsts! Uzrakstīju prasījuma pieteikumu un kāds pārsteigums, tas tika atmests atpakaļ! Neprasīju neko daudz, tikai lai ķēdi;te tiktu sataisīta! Pirmo reizi man ir tādas problēmas ar zelta ķēdītēm, tā man liek domāts, ka šis izstrādājums vienkārši bija brāķis! Ļoti slikta pieredze, ļoti slikta apkalpošana, neiesaki=u apmeklēt šī ražotāja tc akropole veikalu, kurā jus justos kā mēsls! Un arī noteikti pēc šī atgadījuma vairs neapmeklēšu šī uzņēmuma veikalus! Nu ka neo nedarot, nekur neatplēšot ķēdīte var pēv 3 nedēļu nēsāšanas saplit?

09.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

A Artūrs Dante 12.09.2019

Turkey šeit viss par lietu, tā kā nebojā gaisu - uj vienkārši nebojā gaidu ko regulāri dari :0

A Artūrs Dante 08.10.2019

Uj smerdeklis ierunājās. Ņemot vērā faktu, ka esmu 100% pārliecināts, ka mana izglīība un prāta spējas daudzkārt pārsniedz tavas zvirbuļa smadzenes, vienīgā kas demonstrēja vājas prāta spējas bija tava mamka, kas nevis uztaisija abortu (jo noteikti nezināja, ka tāds iespējams), bet laida pasaulē smerdeli.

J Janis1488 23.03.2020

Tur vispar lv valodu neprot. Kur ir valodu inspekcija?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы