www.sudzibas.lv Jacob Colinn Jacob Colinn/ Sliktas kvalitātes gravējums

Jacob Colinn - Jacob Colinn/ Sliktas kvalitātes gravējums

Man 7. Maija 2022. Gadā, tika atsūtītās 2 kaklarotas pa omnivu, kuras pasūtīju ar gravējumu. 8. Maija 2022. Gadā šim kaklarotām es atbraucu pakaļ un secināju, ka tās ir ar sliktu gravējumu, saskrāpētas un jau izskatās lietotās. Vēlētos risināt šo problēmu ar šīm kaklarotām, jo kaklarotas (abas) ir sabojātas un atnāca ar sliktas kvalitātes gravējumu.
Pielikumā ir attēli un video, kur jūs varat redzēt problēmu. Pasūtījums nr. 941767
ar šādu vēstuli es vērsos pie internetveikala - "jacob colinn". Rakstu šeit sūdzību, jo nav nekādas atsauksmes/atbildes no šī internetveikala. Kad iepērcieties šajā veikalā esiet uzmanīgi, neesiet kā es, labāk nopirkt uz vietas un pārliecināties, ka ar preci viss kārtībā. Šī bija mana pirmā reize pasūtot rotaslietas no internetveikala, bet pieredze šobrīd nav pati labākā.
Attēlos ir sliktāk redzama problēma, bet video viss ir skaidri un smuki redzams.

S

Комментарии (1)

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы