LV RU
www.sudzibas.lv IVI trans SIA Krāpšanās, apmāns, slikta darba vieta

IVI trans SIA - Krāpšanās, apmāns, slikta darba vieta

Sia Ivi trans.
Artis Čigans iesauka.
Reputācija tāda ka neviens negrib iet un zvanās pa sludinājumiem pats! Tādā veidā viņš arī mani sazvanīja.
Atnākot uz bāzi konstatēju, kad pagalmā stāv ļoti vecas mašīnas. (miljons)
protams man pateica ka man būs eiro 6.
Bet tas bija tikai pirmajā reizē un pēc tam sākās brīnumi.
Darba līgumu man vispār neuzrakstīja nodokļus par mani nemaksāja.
Uz iekraušanos jābrauc pa melno. Izkrauties arī vajadzētu pa melno, tas tika uzspiests. Visu laiku bija strīdi, pienāku pie maiņas mašīnas konstatēju ka no riepām lien ārā drātis, es ar tādu mašīnu uz eiropu nebraukšu, čigans neee jāaizbrauc ir vienu reizi tad nomainīšu!
Kolēģi no tās firmas pastāstija, kad vienu reizi vienam kolēģim plīsa pie kauņas rats un šoferis gāja bojā.
Mana pacietība izbeidzās, kad maiņas mašīna konstatēju ka matraci piedirsts.
Naudu regulāri aizkavē kaut ko mistiski novilka nost kaut kādas nesaprotamas degvielas normas. Čakars ar degvielu, visu laiku no Krievijas mašīna pārlej bākas uz eiropu, tad jāskaita litrus, jāpiefiksē, pie degvielas pārliešanas protams pazud tos dabīgi novelk no algas.
Šāda saldais ēdiens ir cilvēki no provinces tos viegli piečakarēt.
Uz robežas šoferis sūdzējās, kad esot bijis kautiņš, kad darba devējs esot sasitis šoferi, tur jau ir kas speciāli trenējās, tāpēc lai varētu iekaustīt kādu kurš nepakļaujas.
Un vēl ņemiet vērā, ja jūs aizstāvēsiet savas intereses pretosieties un pasūtīsiet to lielisko firmu, tad nākošajā dienā būs ieraksts par jums negatīvs Cargo Lt.
Kur apvienojušies visi lielākie a. P. I. $. E. J. I. Savā starpā sacenšas dzemdet...
Pēc maniem komentāriem noteikti būs komentāri kuri rakstīs pašu loģistiski no šis pašas firmas, kuri izliksies par šoferiem! Rakstīs, firma ir lieliska kad es tur esmu tāds un šitāds, bet katrā ziņā paprasiet jebkuram šoferim Rīga, viņš noteikti zinās par šo firmu daudz vairāk nekā es un pastasīs jums. Cienījamie kolēģi nekautrējaties, rakstat komentārus, lai zin slavenās firmas, es paslinkoju, neierakstīju, par vienu mazu uzmetēja kantori, un kolēģis ieberzās tur, un es tajā firma biju pamēģinājis pastrādāt un sapratu kad tur nav ko meklēt aizgāju prom, bet cilvēks ir palika bez naudas. Ja jums ir info par kādu firmu droši rakstiet man uz epastu, es to publicēšu anonīmi jusu vietā. [slēpt]@inbox.lv

Дополнено Peteris7 05.08.2020

newlatvians @ inbox lv

Комментарии (2)

Работяга 05.08.2020

es tikko iekartojos saja firma. varu ari uzrakstit savu viedokli.
tatad darbadevejs uzprasija izkraut masinu, bija izkrausanas 5cas vietas, par to vins man izmaksaja 70e, un piedavaja braukt uz belgiju, niderlandi, vaciju. man loti vajadzeja nauda, un es piekritu braukt reisa, vins uzreiz atveda mani ofisa kurs atrodas kad braucot uz rigel z cela maskavas 450 cela strupcela. apmeram pus studnu man taisija ligumu kur uzrakstits ka mana alga bus 2.70 studa, ka masinu man iedos ka darba riku. ligums bija daudz ekzemplaru kad iznacu bija sajuta ka es parakstiju hipotekaro kreditu, bet kad braucu izkrauties (pirmajas dienas) stradaju bez liguma.

Работяга 05.08.2020

masinas laba kartiba, bet visas sadauzitas, nolauztas pakapieni, visur nodauzitas salauzts bampers, stradajot bija trukst pusi cmr, visas stropes bija ta sasietas ka to nevareja nonemt. masina stropes loti maz, nav skurstenu.
tatad iestajoties darba es sabojaju sev garastavokli ar visadam ligumiem, darbadrvejs apsoloja atvest majas, braucot majas pa celam darbadevejs saka risinat ar mani attiecibas, kapec es iekartojos pie vina nevis blakus uznemuma, kapec iekartojos pirmdiena nevis piekdiena, kadi bija ieprieks uznemumi un nebija tur kadi kaski, riga ir maza vins visu var parbaudit un uzzinat, ka labi butu ka nekas neizpeltu darba laika.. es arbraucot majas pareju 100 metrus un izmetu darba ligumus, lai bomzi to paceltu un ej stradat ivi transa.. riga nav maza, to mazina pasi darbadeveji ar savam algam. pats darbadevejs uzsver ka visas problemas var norisinat dienas laika, piem es jau 6 gadus nekur nestradaju un banki aizvera mani konti kuri man bijusi, lai konti stradatu tur jabut naudai.. banki nem naudu par konta apkalposanu un par 6iem gadiem tur sakrajus ap 150 eriki.. un ar vina 70 eiro nekas nerisina..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы