LV RU

Ivars Sparāns - Krāpšana

Noslēdzām vienošanos ar Ivaru Sparānu par darbiniekiem Vācijā būvniecības nozarē (visi iekšdarbi) , kad pienāk apmaksas laiks sāk melot ka ir nauda pārskaitīta (gaidam jau 3 nedēļas) . Kad lūdzam lai sūta maksājuma apstiprinājumus sūta spēkā neesošus maksājuma uzdevumus. Saprotam ka tā jau ir izveidota sistēma kā apkrāpt sadarbības partnerus un darbiniekus. Nepārtraukti vieni meli.

K

Комментарии (1)

A Armandooo 06.08.2020

Ja ir ticis pārkāpts likums un ja kādam šķiet, ka persona ir rīkojusies pretlikumīgi, lūdzu par to informēt Valsts policiju pa tālr. 110 vai tuvākajā policijas iecirknī, savukārt, ja kādam škiet, ka tiek pārkāpts viņa privātums, par to lūgums vērsties Datu valsts inspekcijā pa tālr. 67223131.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы