www.sudzibas.lv Irēna Zīringa Šausmīgs serviss

Irēna Zīringa - Šausmīgs serviss

Ejot pie šī notāra rēķinieties, ka jūsu laiks netiks cienīts, pierakstsam nav nozīmes, šobrīd ir plkst. 16: 00 un joprojām sēžam uzgaidāmajā telpā, kaut pieraksts bija uz 15: 00, šī ir 3 reize, kad nāku pie šī notāra un vienmēr ir nācies gaidīt vismaz 30 minūtes, neatkarīgi no pieraksta. Notāra palīdzes arī ir galīgi neieinteresētas palīdzēt klientiem, attieksme šausmīga.
Kā arī dokumentus iepriekš pārbaudīt iesaku pašiem, jo profesionalitāte un kompetence šeit ir ļoti zemā līmenī, nespēj pamanīt apgrūtinājumus zemesgrāmatas izrakstā, kā arī nespēj pēc tam nodrošināt ar informāciju par nepieciešamajiem dokumentiem apgrūtinājuma dzešanai, kā rezultātā vienkāršs darījums ir ievilcies jau uz pusotru mēnesi.
Šausmīgākā pieredze pie notāra kāda man ir bijusi.

Комментарии (1)

A absk12 13.09.2022

Un Jūs esat super gudrs iet jau trešo reizi pie nekompetenta notāra un neieinteresētām palīdzēm! Pateikšu noslēpumu, bet ir citi notāri!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы