РешеноINTOP interneta veikals jeb IT Salēs - Krāpšana

Vakar veicu nepieciešamo lietu atlasi no uzņēmuma mājas lapas un veicu apmaksātu pasūtījumu. Šodien zvana no veikala un Saka, ka vēlās atskaitīt atpakaļ naudu, jo kāda no precēm nav pieejama, tad pēc ieturētas pauzes, paziņoja, ka nevienu no precēm nav iespējams saņem un lai es uz viņu tālruņa numuru nosūtot savus bankas rekvizītus. Uz jautājuma kāpēc tā, atbildēt neko nevarēja. Protams aizsūtīju prasīto un pabrīdināju, ja nauda neiekritīs šodien/rītdien, tad vērsīšos patērētāju aizsardzības birojā un ziņošu policijai.

Жалоба успешно разрешена AgnisLiesma 16.12.2021

Sazinājos ar veikalu un problēmu atrisinājām! Uzņēmuma pārstāve paskaidroja situāciju no savas puses, nepareizi pārskaitītā nauda tika atskaitīta un prece tiks izniegta rītdien.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы