LV RU
www.sudzibas.lv Ingleby Dobele Agro Nelikumīgi izmanto

Ingleby Dobele Agro SIA/ agra farms - Nelikumīgi izmanto

Uzņēmums nelikumīgi izmanto marķēto kurināmo degvielu, kas paredzēta graudu kaltēm saviem transporta līdzekļiem ( vieglajiem auto un traktortehnikai ) laika posmā no augusta mēneša līdz oktobra mēnesim, kad aktīvi notiek graudu kulšanas un kaltēšanas procesi.

Graudu kaltes nav atbilstoši aprīkotas ar degvielas skaitītājiem vienotā sistēmā, uzskaitē tiek veiktas manipulācijas.

Kā arī nemaksā darbiniekiem darba likumā noteiktās nakts stundu un virsstundu likmes, ka arī nelikumīgi ietur no darbinieku algām uzņēmuma traktortehnikas un automašīnu izmaksas.

Ещё Ingleby Dobele Agro SIA/ agra farms жалобы

Комментарии (2)

S sviesta afēriste 25.01.2018

Un šeit uzrakstītā sūdzība izmainīs?KO?
Es skatos , ka Jums vienkārši patīk sūdzēties, bet darībā savā neko nemainīt.Jau pirms 3 mēnešiem sūdzējāies par nemaksāšanu.Ja ne kas nav mainījies varbūt ir vērts izskatīt kur esat sūdzējies un vai nav vienkāršāk mainīt darbu. Un ja nevēlaties mainīt, alga apmierina, varbūt ir vērts beigt uzvesties kā piecgadīgam bērnam un sūdzēties, par to ko pats spējat mainīt.

H HaraldsKrumins 02.02.2018

Kāpēc un pēc kādiem kritērijiem Jūs spriežat, ka tajā firmā strādāju? Valsts maza, visi zin par visiem praktiski visu, pašas firmas cilvēki/darbinieki stāsta uz ielas - draugiem,paziņām, taču neviens neko vairāk nedara...varbūt labi, ka viņu vietā kāds kaut ko uzraksta kaut kur...kaut gan tas viss ir tiešām mazsvarīgi, jo ietekmēt neko nevar, ne šis portāls, ne VID ...

Laimes zeme - LATVIJA !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы