Inese Lejina tel.nr.29466128 no Rīga, Darzini, Plostnieku iela - Apmelotājā

Šī ir atbilde Lejinai par apmelošanu. Saksim ar to ka Lejina, lai vis izklausītos labāk stāsta ka runa iet par līgumu kas noslēgts uz trīs gadi. Laikam domāja nu tak nerakstīšu ka runa iet par līgumu kas noslēgts uz gadu noknābās mani te vispār bet pasūdzēties tak tik ļoti gribas.2019. G. Sakot īrēt skaidri jautajam vai nebūs tā ka pēc gada vai divi būs jāvācas ara. Jo bija jau šāda nepatīkama pieredze, kad saimnieks Sola vienu bet dara citu. Lejina dievojas-ne tā nebūs es šo maju atstāšu dēliem, neko darīt netaisos un nepārdošu noteikti. Uzticējāmies-bet līgumu noslēdza tikai uz gadu.2019. - 2020 un ta katru gadu. Jau noteikti bija izplānojusi sapelnīs naudu un izmetis ara. Tā ka Lejina ja jau tik cietusi esi negrozi faktus stāsti ka ir. Šis nav 3gadu līgums. Marta Sakas jautrība kad Lejina pazinoja par sava un kuru irējām īpašuma pārdošanu. Sazinājāmies ar Lejinu, lai noskaidrotu kādēļ tāds pēkšņs lēmums. Tomēr novembri pagarināja līgumu uz gadu-cilvēkam tomēr pirms pagarināšanas vajadzējās būt spējīgam izdomāt gada plānus. Līgums ir pagarināts, saistības ir jāpilda. Kas tik nebija jādzird karš ir sācies jābrauc prom. Ok. Lai būtu. Mūsu plāni šinī bridi nesaskan. Šinī situācija būtu jāmeklē kompromiss, lai abam pusēm labi. Bet tā vieta lejina izvelējās sākt emocionālu teroru jo saprata ka likumīgi tikt vaļa no mums nevares. Tā it ka pārdošana bija liela izrāde, sarīkota prieks mums ar domu ka izvāksimies bez lejinai liekam problēmām. Kundze līdz šai dienai sēž savos īpašumos pārdot vairs nevajag. Bija izdomājusi ofisu ierīkot mēs bijām traucēklis kundzes plāniem. Prasījām kundzei lai izmaksa kompensāciju ko likums nosaka šāda situācija-atteicas paziņojot ka tā ir izspiešana. Dāmai bija viens mērķis izēst ara tūlīt un tagad. Paziņoja lai būtu izvākusies līdz augustam, pēc neilga laika jau bļāva lūdz maija beigām, isak sakot tūlīt un tagad. Teksts bija tāds-es esu saimnieks jums jādara ka es saku. Kad terors gaja uz urra teicam damai lai vēršas tiesa ja nespējam nekādi vienoties no tā ari attrīcas paziņojot ka viņai tas dārgi izmaksas. Loģiski jo muļķim pat skaidrs kam par labu būtu tiesas lēmums dāmai tad spiedu kārta būtu jāizmaksā kompensācija. Ko tad tiesa teiktu-es vēlos izmest īrniekus kuriem ir spēkā esos ligums kuri maksa rēķinus un nekad nav bijusi paradi. Ta vieta lai rastu kompromisu Lejina izvelējas sākt teroru ar nekontrolētam staigāšanām un trešo personu vešanām līdzi. Lejinas kundze kādi draudi jums ir izteikti-jūs esat izrāvusi paris vārdus no kopēja teksta, ja jau draudi kur ir fakti. Lejina ar šiem no teksta izrautiem vārdiem skreja uz policiju par to uzzinājām no viņas pašas kad plivināja gar acim kaut kādu lapu ko it ka esot rakstījusi policija. Par jums tur nesmejas? ! Lejina par kādu draudzīgu attieksmi jūs vel runājat. Kurs te kaut ko degradē? ! Nav iespējams nemaz te isi aprakstīt visu to emocionālo teroru kas bija jāpiedzīvo 4menesu garuma. Par saviem vārdiem cienīta ir jāatbild ari te. Kurs te ir bijis negodprātīgs? !

Комментарии (11)

P PatiesiibasMeka 22.09.2022

Kaut kā baigi adekvātie jūs tur arī neizklausāties, noslēdz pirmo līgumu uz gadu un jau uzreiz sāk kko pukstēt ka vai tad nu pēc gada būs jāizvācas.

M MariteMoreca 22.09.2022

Tu gudriniek atklaj savu seju un tad barsties ar atklasnem-nav drosme ?

M MariteMoreca 22.09.2022

Neesi kads no Lejinas feik profiliem🤔

M MariteMoreca 22.09.2022

Kaut ka tu te baigi aizdomigi uzradies pie Lejinas sudzibas ari biji pirmais rinda.🤔

P PatiesiibasMeka 22.09.2022

Kaut kādu Lejiņu nezinu, bet par tevi un Rendiju zinu vairāk nekā spēj iedomāties

Марите, вот, держите, я вам валерьяночки принёс!

M MariteMoreca 22.09.2022

Cirks aizbrsuca,klauni palika.

P Palīgs neskaidrajiem 22.09.2022

Tieši tā. Ja uz gadu, tad uz gadu. Ar to jārēķinās. Ko tur teica un runāja tas viss kaķim zem astes.

M MariteMoreca 22.09.2022

Tiesi ta uz gadu nosledz,tad ari zini ka gadu dzivosi.nevis tikai paris menesus.

M mabruk45 25.11.2022

01.11.2021 tika noslēgts jauns īres līgums līdz 01.11.2022., 04.03.2022. informēju īrniekus par nodomu pārdot māju un ievietoju sludinājumu ss.lv, 10.05.2022 nosūtīju īrniekam ierakstītā vēstulē paziņojumu, ka īres līgums beidzas 01.11.2022.un to nebūs iespējams pagarināt. Īrnieki izvācās 15.08.2022., divarpus mēnešus pirms līguma termiņa beigām. No 01.11.2019.-15.08.2022.ir pagājuši 2 gadi un deviņarpus mēneši.

M mabruk45 25.11.2022

Saite uz manu sūdzību ir šeit:
https://www.sudzibas.lv/rendijs-vicinskis-un-marite-moreca-negodpratiga-un-naidiga-irnieku-izturesanas-c2237966

Inese Lejiņa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы