www.sudzibas.lv IJ WOOD Nekvalitatīvs darbs

IJ WOOD - Nekvalitatīvs darbs

Ja nevēlaties zaudēt naudu un saņemt nekvalitatīvu darbu, nepasūtiet Ij Wood nekādas mēbeles. Bijām pasūtījuši virtuves mēbeles. Visu garo stāstu nerakstīšu, bet beigās, kad viss tika izdarīts, meistari klusēja par brāķētu virsmu, to pamanījām mēs, nomainīja.. Bet uzstādot otru virsmu - šķībi ielikta, švīkas no izlietnes izgriešanas, ledusskapis saskrāpēts, sienas saskrāpētas.. Uzņēmuma īpašniekam sūtam bildes, saka, ka, kad meistars brauca prom nekas tāds nebija, tad jautāju vai mēs esam lēkājuši pa virsmu uz ko sekoja atbilde - iespējams. Kad sapratām, ka nekādu risinājumu nesaņemsim, teicām, lai savāc visu virtuvi un atgriež naudu, teica, ka risinās un pados ziņu. Ir pagājuši vairāki mēneši. Facebookā atsauksmes sadaļa arī nepieejama - interesanti kāpēc.
Risinājums, ka pašiem jāmaina galda virsma par saviem līdzekļiem citā kompānijā.
Iespējams, ka koka dekori ir skaisti un kvalitatīvi, bet neiesaku nevienam sūtīt mēbeles vairāku tūkstošu eiro vērtībā, viņiem nav ne pieredzes, ne vēlme risināt problēmas. Nauda samaksāta un pazūd.

B

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы