www.sudzibas.lv Hesburger Slikta attieksme un serviss

Hesburger, Valmiera, Rīgas iela 63 - Slikta attieksme un serviss

Sūdzība ir par pārdevēju Kurganovu! 7.12 2021 gadā pasūtījām pasūtījumu, Kurganova uzreiz nebija laipna pat nesasveicinājās! Kad saņēmām pasūtījumu maisiņā nebija viens fantasmagoriskā dzēriens un visi kartupeļi frī bija izbērti neglīti! Kad Kurganovoi parādījām šo pasūtījumu un paprasīja savu fantu.. Viņa pat neatvainojas un skatījās uz mums ir kā mēs viņai ko izdarījām pāri! Pēc tādas attieksmes pat vairs ēst negribējās šo ēdienu!

Комментарии (4)

G Gulbenietis 09.12.2021

Es ielas neatceros, bet tas hesis, kas ir valletā ir ok. Tas, kurš ir pats pa sevi ir pilnīgs bē. Savākti Limbažu bauri, kuri bieži vien visādas figņa runā par klientiem. Vienreiz vienu meiteni čakarēja, jo aizrādīja par sadegušiem kartupeļiem, kuri bija ārā jāmet (Vienreiz paši darbiniekin atzinās, no kurienes ir)

B Bauska0505 05.05.2022
Slikta serviss

Pasūtīju bērnam siera burgera komplektu, bez sīpoliem! Sīpoli tajā nebija, bet toties sinepes saspiestas tik daudz, ka pa visiem burgera galiem ārā tecēja, tas laikam tādēļ, ka "īpšais burgers", protams bērns viņu neēda 😕

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

X XD.nezinama 22.06.2022

Hesburger Rīgas iela 63, Valmiera
Ļoti slikta apkalpošana darbinieks atļaujās bļaut uz klienta kad aizrādu un pasaku ka frī kartupeļi ir pārsālīti un nav ēdami plus mierīgi kā cilvēks darbiniekam pasaku ka siera burgera lielā komplekta vietā ir iedots mazais komplekts kad lūdzu izlabot kļūdu darbinieks atrej takā suns atpakaļ pat uzrādot čeku darbinieks savu kļūdu nevēlējās labot !
Žēl ka šādi notiek bet vajadzētu tākā iemācīties cieņu vienam pret otru neesam jau dzīvnieki ka jābļauj uz klientiem

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы