LV RU
www.sudzibas.lv Hesburger Trūkst puse no burgermaizes

РешеноHesburger - Trūkst puse no burgermaizes

Valmieras drive-in "restorānā" pasūtīju siera burgerus līdzņemšanai. Kā izrādās, brālīts atverot mājās iepakojumu bija vīlies. Bildē redzams, ka augšējā maizīte izskatās pavisam bēdīgi, redzama arī griezuma vieta. Pats burgers arī bija ļoti saspiests. Laikam mēģinot kompensēt pus maizītes neesamību, tika pievienots tā pavairāk mērces. Nesaprotu kā tādu brāķi var smērēt klientiem, izmet miskastē, uztaisi jaunu akdievs. Kvalitāte samazinās, Cenas tik aug.

03.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена /╲/╭(•‿•)╮/╱ 20.02.2020

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Комментарии (3)

_ _Barons_ 03.02.2020

Izskatās ka maizīti tostējot tostera vāks malu nospiedis, kas gadās ātrumā.
Cenas aug jo Somi spiež un algas arī kāpj. Par 4,7$ neviens no "pirmā krējuma klientiem" pat pirkstu nekustinātu.

P pagpag 03.02.2020

oijōōō, liels paldies par brīdinājumu, arī mēs ir iecienījuši šos "čīzīšus", bet kopš mums reiz pārstrādājies čalis vienu nedadeva mēs tos kārtīgi apčamdām pēc skaita, tagad zinām ka jāapčamda arī pēc formas, toreiz nepaslinkoju, metu riņķī, un gods un slava čalis noticēja uz vārda ka vienu nedadevis, laikam tīri vizuāli izskatos pārāk cienīgs lai būtu čīzburgeru fendermanis...8-) arī jūs nepaslinkojat, ja tas "hesītis" nav pārāk tālu no jums! ;-)

V VilnisBanga 04.02.2020

Pat neticās, ka to var pie jebkādiem apstākļiem nepamanīt, rullējot ciet papīrā. :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы