LV RU
www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss, krāpšana

Hesburger - Slikts serviss, krāpšana

Šodien, 24 aprīli 16.36 iepirkos Hesburger. Veicu lielu pasūtījumu. 17€ vērtība. Veicot 3 komplektu sūtījumu plus atsevišķus burgeris un lietos fri plus tortiljas komplektu atseviski kolu teica ka pienākam tiksi viena. Beigas iedeva 3. Taču 3 lieto kartupeļus ta ari neiedevu un ignorēja manis teikto. Kad rādiju čeku paņēma saburzīja un ielika kabata. Loti slikta apkalpošā. Esmu ļoti vīlusies. Jāpiebilst ka pasūtījumu komplektēja 40 min, kautgan Rinda mēs bijām vienīgas. Esmu loti dusmīga un vilusies...

24.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Viktorija Kirilova 24.04.2020

Piebildīšu ka persona kas pieņēma pasūtijumu taisija arī burgerus un strādāja BEZ cimdiem, kas man liekas ir diezgan antisanitāri.

Комментарии (2)

T Turkey901 24.04.2020

"Veicu lielu pasūtījumu. 17€ vērtība."

Jā, baigi liels, laikam nodarbojaties ar naudas atmazgāšanu ikdienā vai arī ņemat kukuļus darba vietā!

V Viktorija Kirilova 24.04.2020

Nuu priekš hesburgurgera jā uzskatu ka diezgan liels. Un šķiet jūsu " stulbais" komentārs diemžēl ir nevietā. Ja vēlaties izvelt savu slikto noskaņojumu uz kādu varbūt aizbraucat uz mežu un izbļaustaties nevis sēžat internetā un visur bāžat savas 5 kapeikas 😉 jauku vakaru!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы