www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Vairāku mēnešu garumā dodoties uz katoļu ielas Hesburger ir nācies šad tad darbiniekiem norādīt, ka ir lietas, kuras nav pieņemamas, taču šoreiz viss bija par strīpu.
Tas bija patikāms otrdienas vakars, kurā dodoties mājpus, ar vienreizēju garstāvokli, vēlejos uzēst gardo Hesburger kebaba burgera komplektu.
Piebraucot pie katoļu ielas Hesburgera auto lodziņa, veicu kebaba komplekta pasūtījumu, norādot, ka vēletos fri kartupeļus labi ceptus un lavašu grauzdētu( kā parasti tas ir, bez norādīšanas), uz ko saņemu nosodošu skatienu no kasieres, labi nodomāju es, gara diena, visi esam cilvēki.
Pienācis laiks sūtījumam - atnesot komplektu, ķeros klāt to revidēt, uz ko biju nepatīkami pārsteigts, izņemot fri, norādīju darbiniecei, ka frī ir glumi miltains, lavašs mikls un kola bija ar ūdens garšu. Darbiniece pienākot klāt, paņēma rokās fri, devās iekšpus, lai par to paziņot kolēģiem, jauna kolēģe ar blondiem matiem no attāluma uzurnajot mani pārliecinoši teica, ka fri vienmēr tādi ir bijuši un tas ir Hesburger standarts. Labi nodomāju, piedāvāju nogaršot kolu ar ūdens garšu uz ko ari saņēmu atbildi, ka tas ir normāli un vienmēr tā ir bijis. Tad pieslēdzās citi kolēģi un mēģināja strīda veidā pārliecināt par augša teikto ar ļoti nosodošu attieksmi, kur galu gala pateicu, ka nevēlos savu pasūtījumu, ja viņi nav spējīgi neko labot, jo strīdam nebija gala un palūdzu atgriezt samaksāto naudas summu.
Paldies Hesburger katoļu ielas komandai par "vakariņām" un patīkamu garastāvoklī.
Lūdzu, Hesbuger parūpējies par savu darbinieku kompetenci gatavot un komunicēt ar klientiem jo tāda tipa attieksme pret klientu atsit jebkādu vēlmi doties ēst pie Jums.

16.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (2)

S sumup 16.04.2024

kur taadi rodas?gribi parceptus fri ej uz restoraanu.vinji cep frii uzreiz 5-6 porcijaam.un ja tu gribi paarceptus tas nenoziimee ka citi taadus grib..cola naak no automaata.paardeveejs neko nevar izdariit.visur kameras
es paardeveejas vietaa tev giimii to kolu ielietu
shitaadi leciigie vienmeer kaadreiz uzrausies uz kaadu.kursh reaali tev zobus izsitiis.
gaidi

P Palīgs neskaidrajiem 16.04.2024

Kā tad varēs burgeri paēst, ja zobus izsitīs?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы