www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Tā ir pirmā un pēdējā reize 14.05.2022. , kad apmeklēju Hesburger Jelgavā, loka maģistrālē.

Apkalpošana nelaipna, vistas tortiljas viduvējas, tā kā ēdām uz vietas, gājām uz otro stāvu, galdi netīri, lipīgi, uz grīdas mētājas kaut kādas salvetes, kartupeļi frī. Tualetes netīras, podi apdirsti, tualetes papīrs izmētāts pa visu grīdu. Pilnīgi pretīgi bija tur uzturēties. Par velti izmesti ārā 12,30 eur. Publisks fui Hesburgeram!

14.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

Life_is_life 15.05.2022

Tas jau klientu darbs...

V Vīlusies Hesburgerā 15.05.2022

Saprotu,ka paši klienti tur visu piemēslo, bet kāpēc apkalpojošais personāls vai apkopējs tur neko nav satīrījis?

Joe Rogans👽 15.05.2022

Aizvakar mobilo pasūtījumu gaidīju 70 min. kaut bija paredzēts saņemt jau pēc 15. Beigās burgers bija auksts un garšoja pēc švammes. 🍔🧽 Saprotu kases aparātam bija tehnika ķibele, bet varēja jau uztaisīt jaunu burgeru.

V Vīlusies Hesburgerā 17.05.2022

Ļoti labi Jūs saprotu. Acīmredzot šāda attieksme pret klientu ir normāla.

E esmeraldae 31.05.2022

Iegriežos Hesburger pāris reizes gadā, bet esmu ievērojusi , ka visās reizēs tur ir ļoti daudz jauniešu, kam neinteresē aiz sevis savākt. Tā arī rodas tā cūcības, jo viņi tur ir visu laiku.

V Vīlusies Hesburgerā 31.05.2022

Es pilnībā Jūs saprotu, piekrītu, ka vairums jaunieši nemāk un negrib aiz sevis savākt, bet kur tajā brīdī atrodas personāls, vai tiešām neviens neko nevar jauniešiem aizrādīt? Galu galā, telpās tak atrodas arī kameras... Man kā retam klientam Hesburgerā nav patīkami sēdēt pie netīriem un lipīgiem galdiem, nemaz nerunājot par nekārtīgām tualetēm u.c. vietām.

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы