LV RU
www.sudzibas.lv Hesburger Плохой сервис

Hesburger - Плохой сервис

1) в очереди из 5 человек можно стоять 40 минут.
2) бургеры заранее готовятся и лежат преют в горячем шкафу, после чего вкус и товарный вид становятся соответствующими.
3) с картошкой аналогично. Плюс по вкусу кажется, что масло во фритюрнице меняют крайней редко.
4) туалеты (по крайней мере женские) выглядит тоже достаточно грязно, замки сломанные и через них можно видеть, что творится снаружи кабинки.

25.12.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Комментарии (5)

Tu Turkey901 25.12.2019

У нас демократия и право выбора, никто не застовляет жрать то, что Вам не по вкусу!
У нас фаст фуд предложения мало?!
Не нравитса - посетите другое место!

BondsBonds 25.12.2019

Pag, pag, tas taču restorāns.

Tu Turkey901 25.12.2019

Restorānu mums kā dubļu!

Džozefīne 25.12.2019

Nu tās 40 minūtes visiem jau kā pielipušas. Kā kaut kas, tā - 40 minūtes. Turklāt stāvot bezdarbībā un kaut ko gaidot, ir sajūta, ka pagājis krietni ilgāks laiks nekā ir patiesībā. Par tualetēm runājot, sieviešu tualetes vienmēr ir un visur ir kā cūku aizgaldā, šķiet, ka pie džekiem ir daudz tīrāks. Un pašas bābas arī tur ir salauzušas, ne jau darbinieki. Tādu lietu kā cieņa daudzi ir aizmirsuši.

Ot Otis 26.12.2019

1) Rindā 40min - vai nu tu diezgan labi proti pārspīlēt vai arī varu piedāvāt vērsties pie tiem atlikušajiem 4 rindā stāvošajiem, lai kaut kā laicīgāk izvēlās to savu burgeri. Pēc novērojuma liekās interesanti, ja rindā kaut pavadi tās 5 vai maksimums 10 minūtes , bet tikai nonākot pie letes sāc domāt par to ko pasūtīsi, tad man vienīgais ,kas nāk prātā ar ko cilvēks līdz tam ir nodarbinājis smadzeni ir domādams, cik viņam visi apkārt esošie riebjās, un ka vajadzēs sūdzībā iedrukāt 40 gaidīšanas minūtes reālo , maksimālo 10(?) minūšu vietā.
2) kāpēc tu ar tādu pārliecību tagad uzvel vainu kaut kādam siltajam skapim ? Tu zini kā tie burgeri tur top? Tas vizuālais skats jau pazūd līdz kaut kādā Polijas, Lietuvas pārkraušanas loģistikas centrā to bulku vai gaļas rimbuli iemet -18 grādos. Jautājums - un tu vēlies kvalitatīvu vizuālo skatu no saldētas pārtikas ? Nākošreiz pāris eiro pieliec klāt un aizej normālu, kārtīgu uz vietas taisūt buergeri apēd kādā burgernīcā.
3)Par friškām tas pats. SALDĒTA pārtika. Nevis tur eļļu maina reti, bet gan jau tajā vienā fritierī dienas laikā sagāž iekšā ne to vien.. nagetus , šmagetus utt..
4)Par tualetēm gan tiec galā to pati. Ne reizi vien nācies dzirdēt, ka daudzas labāk pa kluso ieslīd vīriešu tualetē nokārtoties , nekā iet savās sieviešu tualetēs. Skati esot vājprātīgi, it sevišķi nedēļas nogalēs. Paši klienti to visu tur piemēslo un salauž, un nav katram darbiniekam tagad ik katram no pak*ļas jāstaigā un jāvāc katra tava salvete. Tādos Hesburgeros dienā tik daudz cilvēku izstaigā tās tualetes (pat bomži), ka tur vajadzētu atsevišķu uzkopšanas vienību katru stundu. Cienīsim citus, nevis dzīvosim ar domu ,ka redz ēst Hesburgerī tas dod īpašas privilēģijas arī piemēslot to.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы