www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger Krasta ielā - Slikts serviss

Sveiki!
Šovakar Krasta ielas Hesburger pasūtījām diezgan lielu pasūtījumu (apmēram 27€). Pie mikrafona visu nosaucām pareizi, arī jautājām lai kasiere atkārto pasūtījumu, kasiere nosauca visu pareizi, tomēr atbraucot mājās pamanījām, ka nav pievienotas salvetes, viens no dzērieniem sajaukts, kartupeļi bija izbiruši maisā, jo bija uzlikta tikai viena salvete! Kartupeļi likās nostāvējušies. Arī mērcītes bija ieliktas pie burgeriem, līdz ar to, atbraucot mērces nav aukstas un baudāmas, bet gan nepatīkami siltas.
Vai tiešām nevar strādāt rūpīgāk? Drive in bija rinda, lai nekavētu pārējos pircējus, protams, pie kases pašil nepārbaudījām! Ja kasieris nespēj tādā plūsmā strādāt, izturēt spriedzi un atdot visu patīkami, tad varbūt jāstrādā ir virtuvē vai noteikti ne pie drive inn.

09.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Комментарии (4)

P PatiesiibasMeka 09.10.2022

Hesburger kartupeļi taču paliek par nebaudāmu kluci jau 12 sekundes pēc iedošanas klientam

G Gonzo23 09.10.2022

Nekas taču netrūka, man tā liekas, ka jūs pati nespējat izturēt spriedzi, ja jūs uztrauc, ko sveši cilvēki rindā aiz Jums domā😅🤡. Jums ir tiesības pārbaudīt, un ja kas trūkst, tad pieklauvēt pie lodziņa.

Joe Rogans👽 10.10.2022

Tas jau normāli 🤔

Good Intentions 10.10.2022

Gan makā, gan hesā tie kartupeļi ar gadiem ir galīgi nekādi palikuši.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы