www.sudzibas.lv Hesburger Ēdiena kvalitāte

Hesburger - Ēdiena kvalitāte

Vakarā ap plkst. 20: 00 iegāju un sūtīju tortiliju ar bekonu, man pateica, ka nav pieejama, kaut arī aplikācijā bija iespējams to pasūtīt! Labi, piekritu paņēmu parasto tortiliju un aizejot mājās atverot to vaļā un ko atrodu iekšā, apetīte apgriezās! Tomēr, ja ir vakars, saprotu, darba laika beigas! Bet attaisnojums ielikt pilnīgi brūnas salātlapas, kuras nu tiešām bija glumas un neēdamas + pati tortilija bija tāda itkā būtu 5x atsildīta, pat krāsa bija pavisam savāda un cieta. Ļoti slikta kvalitāte, neiesāku, pirmo reizi saskaros ar tādu problēmu!

27.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

B beetlejuice 27.10.2022

Šķīvī 100% ir jalapenjo pipari, ne brūnas salātlapas

A AnOnImS_1234567 27.10.2022

Diemžēl tie nav pipari , varat apskatīt blakus attēlā , pašā tortiljā salātlapas bija brūni zaļas un glumas. Un tas ir speciāli nolikts blakus , lai var salīdzināt kādā krāsā ir salātlapas! Netērētu savu laiku, lai to izdomātu! Pirmo reizi ar ko tādu saskaros.

L Lokidreamsnake 27.10.2022

Ar Tādu edienu pat cūku nebarotu. Izskatās pretīgi.

не тупите, это халапеньо. первый раз тортилью заказали? ))

G Gonzo23 28.10.2022

Tur ir visādi garšīgi burgeri

S Samanta D. 23.12.2022

Halapenjo pipari tie ir,nevajag, sūtīju tortilliju un tieši tādi bija pipari, BEIDZ nomelnot uzņēmumu! Par to pienākas atbildība, ja tu nezināji

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы