LV RU
www.sudzibas.lv Hesburger Darbs Hesburger/ Nesabojājiet sev veselību!

Hesburger - Darbs Hesburger/ Nesabojājiet sev veselību!

Mīļie cilvēki, neesiet dumji un neuzķerieties uz vilinājumu strādāt Hesburger! Darba apstākļi ir briesmīgi, netiek ievērotas pilnīgi nekādas darba drošības! Ja sevi satraumēsi, teika ka pats esi vainīgs, ne iekārts, kas knapi velk dzīvotspēju! Darbs smags, un tā likme 4.30€/h nav tā darba vēta! Vadība, briesmīga, nepietiks l, ka tev prātu skalos restorānu vadītāji, bet vēl nāks reģionālie vadītāji, kas pie katra sīkuma kasīsies uzbāžot sabūs standartus indēt cilvēkus ar ķīmiju ko sauc par 100% gaļu! Tiešām iesaku citus variantus, es aizgāju uz ikea uzreiz cita attieksme un alga lielāka + tu esi vērtība, ne suns kas kalpos un pildīs komandas, strādās pāri p 200h un nesaņems virsstundas, jo summēts grafiks, vienu mēnesi tīši vienu bāx uz pāri pa 200h, lai nevienam 3 mēnešos nesanāktu virsstundas, jo izlīdzina tādejādi. Darbinieki, nāk un iet, neviens Nepaliek patstāvīgi uz ilgu laiku! Silti iesaku no hesburger kā darbinieka turēties pa gabalu! Nesabojājiet sev veselību!

06.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Комментарии (2)

E Elisa Elisija 06.03.2020

Hesburger ir darba devējs, ne darbinieks. Bet spriežot pēc tavas rakstības, ieskrietuves ir pat ļoti atbilstoša darba vieta.

Saivii 06.03.2020

Hesburgeri un Makdonaldi nav virziiti,lai darbinieki tur liidz pensijas vecumam straadaatu. Cilveeki taadaas ieskrietuvees vienmeer naaks un ies...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы