www.sudzibas.lv Hesburger Apkalpošana

Hesburger - Apkalpošana

Ko tik neizdarīsi, lai gūtu peļņu. Somi, piemēram, taupa uz visu, uz ko vien var. Hesītis Latvijā tikai būvē savas ēstuves citu aiz citas, bet uzturēt tās ēstuves tā īsti nemaz nespēj. Bet tas jau nav svarīgi. Štrunts, ka ēstuvē visa grīda piedrazota, paplātes netīras un burgeri jāgaida gandrīz stundu. Galvenais, lai būtu lēti pircējiem un lai naudiņa ripo īpašnieku maciņos. Ja mans teiktais liekas neticams, aizbrauciet uz Mārupes Hesīti. Cūku kūtī ir tīrāks. Atvainošanās par ilgu gaidīšanu neietilpst pārdevēja pienākumos. Un vēl mūs arī apšmauca. Darbiniekam "aizmirsās" ielikt līdzņemamajā pakā mērcītes. Sīkums, bet 80 centi arī ir nauda. Ja vēl zinātu, ka šis ietaupījums izmantosies, lai varētu atļauties pārdevējam normālu kreklu, citādāk pretīgi skatīties, ka čalis staigā viņam daudz par mazu esošā sieviešu kreklā ar krūšu iešuvēm. Var jau būt, ka tas Hesītim tāds stils vai arī čalim ir noteiktas noslieces, bet darba apģērbiem būtu jābūt tomēr pēc dzimuma taisītiem.Kopsavilkums: netīrība, rupjība un sajūta, ka pircējam ir pienākums pret pārdevēju, nevis otrādi. Maķītī burgeri nav tik garšīgi, toties serviss ir daudz labāks. Amīši saprot, ka ar labu servisu var pat mēslus pārdot, bet somi to vēl nav sapratuši. Žēl.

B

Комментарии (10)

nu bet ko juus gribeejaat no cuuku tautas somiem un parejiem starp citu skandinaaviem. viniem noraugaaties un nopirsties pie galda vai cilveekos ir NORRMAALI.
skandinaavi ir gorillu, lopu atlieku tauta. kopojas ar dzivniekiem, nesmaadee ari likus. protams, pari visam viendzimuma laulibas ar adopteetiem berniem(normalam gimeneem atnemtiem berniem) ko ta jus te suudzaties par taadu NIEKU kaa tiriba.

ak aizmirsu piemineet, incests paris pedejos gs ir noormala paradiba.
no taa ari izdariet secinajumus.
bet vispaar eest hesburgeraa, vai ""makiitii"", ta jau ir DIAGNOZE.

A aristotelis 04.05.2015

Ar Maķīti nesalīdzināsi!!

Latviešu tautas 04.05.2015

Horseburger (viss gatavors no zirgu gaļas)...

Latviešu tautas 04.05.2015

skandinaavijairspedarastija! Oj! No kurā laikā latvieši paliek par tīro tautu? Kūti dzīvojat! Meslu kaudzē... Par pirti jūs uzzinājat no krieviem un somiem...

Latviešu tautas 04.05.2015

Par homoseksuālizmu labak klusējat: % starp viriešiem latviešiem dauz reis lielak neka skandinaviem un slavu tautibam!

č Čupakabra 04.05.2015

Kura nu te lai klukstētu. Vladlat, kapēc neatzīsties ka esi gigelīte? Tā nav smuki, par citiem runāt, kamēr pati tajā laikā esi zila.

Latviešu tautas 05.05.2015

Čupakabra! Блин! ты даже на своём родном языке пишешь с ошибками!

Мальчик! Иди учи уроки!

Latviešu tautas 05.05.2015

У меня же нет извечной анальной боли латышского народа...

Latviešu tautas 05.05.2015

http://rus.delfi.lv/news/daily/abroad/glava-evroparlamenta-za-novyj-status-dlya-bezhencev.d?id=45920183
http://rus.delfi.lv/news/daily/versions/maksim-samorukov-pochemu-migracionnaya-reforma-evrosoyuza-obrechena-na-proval.d?id=45890613

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы